Erotická poviedka

Kopačky

Také kopačky som v živote nedostal. S Barborou sme si v študentskej, internátnej izbe neraz užívali a že je na izbe ešte s dvomi kolegyňami nám vôbec nevadilo. V izbe bola jedna poschodová posteľ a jedna na druhej strane, oddeľoval ich stôl a patričný dievčenský neporiadok. Borka mala bivak na hornej posteli a tak nás pri milovaní nik nevidel, maximálne počul a cítil, ako sa izba otriasa pri našom výkone.

Vždy, keď som prišiel som si s babami zalaškoval a to aj napriek tomu, či vlastne hlavne preto, že Borka bola žiarlivá a strašne ju to jedovalo. Asi ju bavilo udobrovanie, vždy trošku trucovala, ale potom podávala pri zmierení o to lepší výkon. A hoci boli spolubývajúce skutočne kočky, hlavne Terka, ktorá spala pod Borkou, ďalej ako k flirtu som nikdy nezašiel.   Ten večer na moju radosť prebiehal bez výčitiek, hneď ako sme vypli svetlo sme sa vyzliekli, vkĺzli pod deku a po krátkej lízačke Borka roztiahla nohy, pokrčila ich v kolenách a ja som spokojne zapasoval vtáka do šťavnatej šušky. Prirazil som, ľahol si na vláčne telíčko a prisal sa k pevnému prsíčku. Hral som sa s jej bradavkou, keď mi tíško začala  frflať do ucha: "Už to viac neznesiem, opaľuješ každú babu, ktorú stretneš a potom sa bez problémov ideš na mne odbaviť. Nechcem ťa, okamžite ma pusti, prestaň do mňa pchať svojho nenažraného vtáka!" Pri tom ma začala tlačiť dole, odstrkávať a bokmi sa posunula nabok, až som z nej vykĺzol. Nechápal som, čo sa vlastne stalo. Bol som vzrušený ako býk, myslel som, že mi vajcia prasknú a ona ma z dierky vyhodila. Rýchlo som sa pokúsil si ju pritiahnuť a vraziť ho do nej, no hrubo ma odstrčila, že som skoro spadol dole z postele. Kopala a strkala do mňa rukami, tak som sa skĺzol dole a stál tam ako blbec. Snažil som sa zachrániť situáciu, tak som sa jej prihovoril, nech mi vysvetlí, čo sa vlastne stalo, však som nič neurobil a ona si moju dobrú náladu zle vysvetľuje. Však vie, že mám rád len ju. No bola neoblomná, stále opakovala, že so mnou končí a aby som zmizol. Snažil som sa ju pohladiť, zvrátiť situáciu, však vták mi stále stál ako kôl a ja som súrne potreboval nejakú dierku.

Bola neústupčivá a ja som to pomaly začal vzdávať, keď mi nejaká ruka jemne uchopila vajíčka a provokatívne ich podvihla, akoby ich chcela  poťažkať. Potom mi prešla prstami po vtáku, uchopila ho pod žaluďom a predkožku stiahla dole. Zareagoval som okamžite a nabiják, ktorý to už pomaly začal vzdávať sa s novou silou vztýčil. To už som na ňom zacítil pery a horúci jazyk sa zavŕtal do dierky na žaludi. Povedal som si: "tak ti treba Borka!" a sklonil sa dole. Terka, úplne holá kvočala v strede posteli a usilovne pracovala na mojom vtáku. Položil som ju na posteľ a konečne ochutnal jej mušličku. Bola mäkučká, vláčne a riadne vlhká, zjavne ju naše sexovanie vzrušovalo. Vzrušenie, ktoré priniesla táto situácia bolo obrovské a dalo sa krájať. Cítil som, že sa rýchlo urobím a chcel som to do dierky, nie na posteľ pri lízaní. Tak som sa na posteli prevrátil, Terku stiahol na seba a snažil sa trafiť šušku. Terka si  i sadla na brucho, podvihla sa, uchopila môjho vtáka a namierila si ho do mušlička.

Povrtela ním, aby odostrela pysky  a pomaly na mňa sadala. Mala krásne malú dieročku, ktorá tesne obopäla môj kyjak. Dosadla na mňa a bruškom sa ku mne pritisla. Ruky mi položila na ramená a jej prsia sa začali hojdať pred mojimi očami. Vystrelil som proti nim, uchopil ich do dlaní a silno stisol. V dlaniach som cítil jej tvrdé bradavky. Začala sa na mne najprv vlniť, pohybovať sa dopredu a dozadu na mojom bruchu, pričom šušku oň čo najviac  trela. Potom sa pomaly začala dvíhať a dosadať na môjho vtáka. Ako pridávala v rajtovaní,  zrýchľoval sa nám aj dych a ja som cítil, ako sa naše vzrušenie blíži ku krásnemu vyvrcholeniu. Vtom mi pohľad padol hore a ja som cez okraj postele zbadal zdesenú Borkinu tvár. Neviem, či som na ňu mrkol, no oči zmizli a ja som divoko dvihol boky a prirazil na Terkinu šušku. Tá až vzdychla od nárazu a ja som cítil, ako mi trhlo vo vtáku a vystrelil som do nej prvú salvu. Dvíhal som boky v rytme výstrelov a Chytiac ju okolo krku, pritiahol som si ju k sebe. Objal som jej vzrušené telo, prsia pritisol k sebe a skĺzol rukami na zadoček. Pevne som ho uchopil a pritisol ho na striekajúceho vtáka. Vtom som zacítil, ako sa Terke stiahlo bruško a prebehol ňou záchvev orgazmu. Pritisla sa na mňa a nabodnutá na môj kyjak si užívala vlny rozkoše. Neviem, koľko sme ostali takto, ale boli to veľmi príjemné chvíle. Cítil som, ako sa uzučká šuška stále viac sťahuje a môjho zmenšujúceho sa vtáka nakoniec vypudila. Zakončili sme to dlhým bozkom a bez slova sme sa začali obliekať. Keď som sa pobral, odprevadila ma v nočnej košeli až k výťahu, kde som veľavravne ukázal očami na izbu. Usmiala sa a prehodila, že aj tak Bora na ňu žiarli a ani sa s ňou moc nerozpráva, tak aspoň má príčinu a jej je to aj tak jedno. Pusa na rozlúčku, žiadne slová, žiadne sľuby. Proste stalo sa.

Čo ma však prekvapilo, asi za tri dni mi zavolala Borka, že so mnou chce hovoriť. Váhal som, no potom som sľúbil stretnutia v kaviarni dole v internáte. Bolo pred záverečnou, keď sme sa stretli. Objednal som nám kofolu a Borka spustila: "Vieš, rozmýšľala som o nás a odpúšťam ti, že si sa vyspal s Terou. Nemala som ťa tak vyhodiť, priznávam, konala som zbrklo, no nasral si ma tým večným flirtovaním s babami. Chcela som ťa vytrestať a vlastne, keď som ťa vyhodila, tak sme spolu nechodili.

Tera je beštia, tá dá každému a viem, že si jej nemohol odolať, tá to s chalanmi vie. Odpúšťam ti a chcem, aby sme začali odznova, len mi musíš sľúbiť, že sa na iné vyserieš. Musíš mať rád len mňa. To ti nestačím, však ja ti dám všetko. Už ťa nikdy nevyhodím a budem sa s tebou milovať kedy a ako budeš chcieť a..." Prerušil som ju: "Aj do riťky?" Prekvapene, nechápavo  na mňa pozrela,  tak som to zopakoval: "Aj do zadočku????" Neodpovedala, chvíľu pozerala do spola a potom sotva znateľne prikývla a šepla: "Áno" Po chvíli pokračovala: "Predsa nám to klape a okrem toho, že opaľuješ cudzie baby a ja som trošičku žiarlivá sme perfektný pár." Zastavil som ju, že nemusí nič vysvetľovať, hlavne, ak je jej to nepríjemné, dávno som na všetko zabudol, pustil z hlavy a hlavne, život je pred nami. Vďačne na mňa pozrela a keď som zaplatil, aby sme sa išli prejsť, zjavne sa jej uľavilo. Vonku som si ju pritiahol a začal bozkávať. Ihneď zareagovala, vášnivo mi zavŕtala jazyk medzi pery a privinula sa ku mne. Zašepkala, že na izbe teraz nik nie je a do takej jednej máme čas. Rýchlo sme vybehli hora a v izbe sme rýchlo zo seba zhodili šaty. Chytil som ju okolo pása, zdvihol a ona sa zakvačila nohami okolo mojich bokov. Celú tvár, krk, plecia som jej zasypal  bozkami a zatiaľ som jej  hnietol zadoček. Vták sa mi okamžite postavil a útočil na jej dieročku, ktorá bola tiež pekne vzrušená a dobre vlhká.

Ľahko sa na mňa nabodávala a bez problémov som do nej vnikal. Povolila zovretie a cítil som úľavu, keď som do nej vnikol celý. Držiac ma okolo hrdla sa dvíhala a spúšťala, keď zrazu zo mňa skĺzla. Kľakla si a vzala mi vtáka do ruky. Jednou rukou mi jemne stískala vajíčka, druhou ma obopla a potiahla dole, že kožka skĺzla z lesklého žaluďa. Vzala ho do pusy a jazykom celý olizovala. Pritom ma cuckala ako malé teliatko. Takú fajku mi ešte nikdy nerobila, napriek tomu som to musel zaraziť, nechcel som sa jej urobiť do úst. Chytil som ju pod pazuchy a zdvihol. Chvíľu som ju bozkával, olizoval z jej pier svoju chuť a potom ju pomaly otočil. Popod ruky, som ju chytil za prsia a medzi prsty vzal vzrušené bradavky. Poláskal som ich a počas maznania som  ju posúval k posteli. Keď sa jej kolenami dotkla. Pritlačil som na ňu a Borka vystrčiac ruky si na ňu kľakla. Okamžite som vzal do ruky vtáka a prešiel po jej šuške. Od hora po dráždec a naspäť. Tíško zavzdychala a položila si hlavu na zložené ruky na paplóne. Zadoček mala vysoko vystrčený proti mne. Našiel som žaluďom dierku a zatlačil. Postrčila sa proti mne ja som pomaly, pomaličky vnikal  dnu. Pozeral som sa dolu, ako sa môj kyjak stráca v jej mušličke. Keď tam bol celý, chytil som ju za boky pritlačil k sebe. Zavrtela zadočkom a cítil som, ako sa jej zrýchľuje dych. Povytiahol som ho a silno prirazil.

Začal som ju narážať a Borka mi vzrušene kontrovala. Zrazu som prestal a vytiahol ho z nej. Zdesene pootočila hlavu, čo sa stalo, no ja som si kľakol k posteli, roztiahol jej kolená a prisal sa perami na vzrušenú šušku. Pevne som jej zovrel boky a odtiahol hlavu, aby som sa mohol pokochať pohľadom na jej mušličku. Na belostnej položke sa vynímala ružová buchtička a medzi jej polovičkami vykúkali lupienky strážiace dieročku. Nad tým, z bielučkého zadočku svietila hnedá hviezdička jej zadočku. Chutná malá dieročka pripomínala nerozvitý púčik. Pozrel som nižšie a na mieste, kde sa na brušku spájali vykúkalo malé zrniečko, hrášok rozkoše. Jazykom som prešiel po lupienkoch až dole k dráždcu a prisal sa naň. Zavzdychala a pritlačila sa na moje ústa. Široko som otvoril ústa a vzal do nich celú mušličku. Jemne som zahryzol a požul mäkučkú buchtičku. Pritom som jazykom zavŕtal do dierky. Ešte viac roztiahla nohy, aby mi uvoľnila cestu a ja som sa začal venovať jej lupienkom strážiacim vstup do jaskynky. Uvoľnila sa a nechala sa láskať mojimi ústami. Rukami som jej miesil zadoček a bruško. Prejdúc k prsiam som sa trošku podvihol a akoby náhodou som oblízal malú dieročku. Vrátil som sa dole a jazykom som prechádzal po škáročke. Dole som ho zavŕtal do mušličky a hore  do zadočka. Každým líznutím som sa snažil zavŕtať hlbšie. Dobre som ju naslinil a dieročka pomaly poľavovala a púšťala ma stále viac. Borkine vzrušenie sa stupňovalo a vôbec proti mojej pozornosti k malej dierke neprotestovala. Cítil som, že sa blíži čas na to aby som ju urobil, tak som sa začal venovať jen jaskynke a hrášku rozkoše. Prisal som sa naň a dráždil ho končekom jazyka. Pri tom som do dierky vnikol prstom a zavŕtal sa do nej. Pichal som ju prostredníkom a pritom ju cucal. Zrazu som zacítil kŕč, ktorý ňou prebehol, vtiahla bruško a celá sa zatriasla.

Zaliala ju vlne rozkoše a pritlačila sa na moju tvár. Pritisol som ešte viac na šušku ústa a pichol do nej aj druhý prst. Borka hlasno vzdychala a užívala si svoje vyvrcholenie, keď som z nej povytiahol prsty a vsunul ich naspäť tak, že ukazovák mieril do zadočku. Po počiatočnom odpore ritky som vnikol dnu a oba prsty sa ponorili do svojich dierok. Využíval som jej orgazmus, cucal a hryzkal mušličku a zatiaľ ponad ústa šúchal dieročky. Keď vyvrcholenie doznievalo, vyskočil som, uchopil za boky a silno do nej vnikol. Vrazil som ho do vej, až ju hrklo, ešte raz prirazil a orgazmus sa vrátil. Hlasno vzdychala a kontrovala ako divá. Chcel som svoje vyvrcholenie trošička oddialiť, tak som ho z nej vytiahol a držiac ho v ruke som prechádzal hore dole po škáročke. Jemne som ho do nej zasunul, aby sa opäť navlhčil a prešiel hore k hnedej dierke. Pritlačil som na ňu, kúsok vnikol dnu. Vrátil som sa dole, zasunul ho a vrátil dole. Znova som pritlačil, no už som neuhol, ale chytil jednou rukou  Borku popod boky za bruško a pritiahol k sebe. Zarazila sa, no rozmyslela si to a nechala ma, aby som svoje dielo dokonal. Ešte mi aj pomohla, vystrčila zadoček vyššie proti mne a pritlačila do zadočku, čím sa pootvoril a pomaly ma púšťal dnu. Prerazil som odpor a zasunul sa dnu. Tíško poznamenala, aby som bol opatrný. Niečo som zamrmlal na súhlas a užíval si  pevný stisk zadočka na mojom vtáku. Mierne som ju priľahol, jednou rukou som sa opieral o posteľ a druhou, ktorú som mal na jej  brušku som posunul  k šuške a prstami postískal dráždec. Tým, že som sa v jej zadočku nehýbal, začala sa venovať dotykom na mušličke a reagovať na moje dotyky. Palcom som pokračoval v tískaní na hrbolček rozkoše a prstami som zablúdil k dierke. Vošli sa mi do rozdráždenej jaskynky tri. Spolu s palcom som začal stláčať ruku v päsť a tlak na šušku som stupňoval.

Začala sa podo mnou vlniť, otáčať, aby som do nej vnikol čo najlepšie a tam, kde ju to najviac dráždi. Jej pohyby mi neskutočne masírovali vtáka pevne zovretého v zadočku a cítil som, ako sa idem urobiť. Vedel som, že Borku už tretí krát nestihnem urobiť, tak som sa začal venovať sebe. Pustil som jej šušku, vystrel sa, pevne uchopil za boky a povytiahol z jej ritky vtáka. Potom som ho vrazil späť, až jej mokrý zadoček  pleskol o moje brucho. Bezohľadne som ju začal plieniť, z celej sily som ho do nej vrážal a počúval vzrušujúce plieskanie našich tiel. Vajíčka ju pri každom pichnutí ťapli po mušličke. Borka odovzdane ležala a ja nechtami zaťatými do jemnej pokožky jej bokov som si ju prirážal na vtáka.

Netrvalo to však dlho a ja som cítil, ako som do ritky vystrelil prvú salvu semena. Vták mi v nej pulzoval, ja som sa na ňu zvalil, ruky vsunul pod ňu a pevne ju uchopil za prsia. Ležal som na Borke a hlasno dychčal. Cítil som, ako po poslednom sťahu vtáka sa začína zmenšovať a zadoček ho vyháňa. Maličký vykĺzol, nadvihol som sa a Borka sa podo mnou obrátila na chrbát. Prehodila: "Spokojný?" prikývol som a s poďakovaním som jej dal pusu na ústa. Chvíľu sme sa bozkávali a ja som prešiel na prsia, pocuckal som obe bradavky, prešiel k pupčeku a roztiahnuc jej nohy som si kľakol k jej šuške. Pokochal som sa pohľadom na šťavnatú mokrú mušličku a vyplieskanú ritku. Priložil som na jej pysky široko roztvorené ústa a prisal sa na ne. Stisol som pery, jazyk zavŕtal do dierky a začal ju schuti žuť. Borka hlasno vzdychla: "Prosím ťa nie, už nie! Ja nevládzem, to bolí, takto si ma ešte nevydráždil. Musím si oddýchnuť. Prosím, prosím." Zároveň mi položila na hlavu ruky a odtláčala ma od seba. Ustúpil som, aj ja som mal dosť a cítil som, že sa mi aj tak teraz nepostaví.

Chvíľu sme ležali vedľa seba, keď poznamenala, že by som mal ísť, baby sa každú chvíľu vrátia a ona ešte musí poupratovať. Vstal som, hodil na seba šaty a s vrúcnou pusou sme sa rozlúčili. Na druhý deň dom od Borky dostal sms, neodpovedal som. Ešte párkrát písala a volala, no môj mobil bol hluchý. Vedel som, už od toho vyhadzovu, že sa viac neuvidíme, nebudem sa predsa viazať na takú žiarlivku. Na druhej strane, prečo by som si nezapichal do najkrajšej ritky, ktorú som v živote videl?autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>