Erotická poviedka

Ranné zore

         Šliapal som na bike po lesnej ceste a kochal som sa tichom a pokojom v lese. Celú pokojnú atmosféru som narúšal len ja svojim fučaním a môj bicykel, ktorý hrkotal v náročnom teréne. Žil som sám a tak vždy keď som mohol, vypadol som zo svojho útulného mestského bytu do prírody. Nerád som však používal turistické trasy, pretože bolo vždy na nich možno viac ľudí, ako na uliciach v meste. Pri jednom blúdení som objavil, na jednom slnečnom svahu, malé skalné jazierko. No, možno nebolo väčšie ako moja obývačka, ale bolo čisté a tak bolo vidno pekne až na dno. Človek by povedal, že pri vode bude veľa zelene, ale tu nerástlo nič, ani okolo vody, ani vo vode. Všade samá žulová skala. Bolo to také surové a pritom nádherné. A keďže bolo zo slnečnej strany jeho voda bola vždy fantasticky zohriata. Voda do neho pritekala z asi dvoj metrového nie moc silného vodopádu a odtekala na niekoľkých miestach pomedzi skaly.

Celou cestou do kopca, som sa tesil, ako si pohoviem v teplej čistej vode. Nechodil som tam často, lebo cesta k tak čarovnému miestu bola naozaj veľmi náročná a vyrážať som musel dosť zavčasu, aby som stihol aspoň na obed doraziť k vode. Za to zjazd bol rýchly a divoký, ba niekedy až krkolomný, ale to mi vyvážilo celu tu námahu smerom hore. Ten adrenalín z nebezpečnej jazdy, kde človek musel isť na doraz svojich možností a schopností, s pocitom, že malé zaváhanie môže skončiť veľmi tragicky na takom odľahlom mieste.

Keď som dorazil konečne k vode, bez rozmýšľania som zo seba všetko zhodil a nahý som skočil do tej kryštálovo čistej vody ponoriac sa až na dno. Keď som vyplával uvelebil som sa na kraj, ostanúc ponorený vo vode a privrel som oči s úmyslom si vychutnať okolitý pokoj a slnečné lúče čo všetko na vôkol zohrievali i pripraviť sa na zjazd dolu. Ale moje myšlienky sa hneď začali točiť a brčkavieť a pred očami som hneď videl pekných nahých chalanov v rôznych dráždivých polohách a erotických aktivitách. Otvoril som oči, no telo už dostalo impulz a dožadovalo sa naplneniu svojej túžby po sexe, tak som sa podvolil. Moja ruka automaticky skĺzla na tvrdnúci úd a začala pohybovať predkožkou po žalude. Druhou rukou som si hladil brucho a sem tam som jemne poštípal bradavky. No keďže som sa nedržal, moje pohyby ma hneď posunuli pod vodu a skoro som sa pri topil. Tak som vyliezol na kraj oprel sa chrbtom o skaly a nohy ponoril do vody. Moje ruky sa pustili do prace a usilovne honili ftáka po celej dĺžke. Nabehnutý tmavý žaluď mizol pod predkožkou a znova sa vynáral vypúšťajúc pritom sladkasté kvapky rozkoše. Ľavou rukou som si podržal semenníky, aby tak divo neskákali a neplieskali po hladine vody. Bol som cely sústredený na svoj výkon a pôžitok s blížiaceho sa vyvrcholenia. S pootvorených úst sa mi drali stony a lesknúce mokré telo zaliate slnečnými lúčmi sa  pomaly napínalo a pripravovalo na výstrek. V poslednej chvíli som však prestal s pohybmi a skočil som do vody. Zaplával som zopár dĺžok, sústrediac sa na to, ako voda prúdi okolo môjho obnaženého žaluďa. Po poslednej otočke som sa ponoril na dno jazierka a ostal som tam sedieť, až do chvíle, keď som myslel, že už nevydržím s dychom. Potom som sa odrazil a len čo som sa dostal nad hladinu z úľavou som sa nadýchol zotrúc si z tváre vodu a uhladiac vlasy dozadu. Vyliezol som znova na to isté miesto a pokračoval som v honení. Silno som zvieral môj tvrdý úd pri pohyboch rukou hore dole, vnímajúc poskakovanie semenníkov. Druhou rukou som sa držal za ľavú polovičku zadku a prostredníkom som jemne dorážal na dieročku. Ten nádherný vrchol sa blížil rýchlo. Brucho sa mi naplo hlavu som pritiahol k hrudi a prvá dávka teplého, hustého, bieleho, semena mi šplechla rovno na tvar. Z úst sa vydral ston a v zapätí ďalšia dávka dopadla ma hruď a brucho. Každý výstrek som cítil aj pod prstami, ktoré zvierali môj úd. Po poslednom zachvení som zľahka rozotrel semeno do pokožky a nechal sa opaľovať slnečnými lúčmi.

Mal som pocit, že som na chvíľu zdriemol. Neviem určíte, lebo telo a duša boli zaplavené nádhernými pocitmi a úľavou s prežitého vzrušenia. Precitol som však na dotyky niečích rúk na mojom tele. Začal som sa podvedome brániť, no chalani čo ma chytili boli šikovnejší a bolo ich viac, tak som sa len divo zmietal, kým ma oni pokojne zviazali. Do úst mi vopchali moje tanga a uviazali, aby som ich náhodou nevypľul. Keď som sa porozhliadol, uvidel som štyroch chalanov tak do 25 rokov, vo vypasovaných  kaki kraťasoch, zelenkasto hnedej košeli s rozopnutými gombíkmi a pod pupkom uviazanej na uzol. Na hlavách mali kovbojské klobúky a z pod goliera na košeli trčali sýto žlté konce nejakej šatky. Na vrecku košele mali všetci nejaký okrúhly znak. Na opálených nohách mali masívnu obuv do terénu. Teda, ako som si potom všimol, boli celý pekne opálený. Niektorý boli primerane vyšportovaný. Keby som ich stretol za iných podmienok, tak na nich určite túžobne hľadím s otvorenými ústami a s búrkou v nohaviciach. No teraz som bol na smrť vystrašený.

-"Umyte ho od toho gecu nech nám nesmrdí!"- povedal chalanisko čo mi balil oblečenie do úhľadného batôžka. Tí čo boli pri mne, ma bez slova chytili a ponorili do vody. Jeden mi pridržiaval hlavu, aby som sa neponoril, lebo ruky som mal zviazane za chrbtom a druhy mi pošúchal rukami zaschnuté semeno na bruchu i hrudi a šikovne opláchol aj ftáka. Potom ma vytiahli a nechali na kameni oschnúť. Zatiaľ sa v hlúčku o niečom radili. Vtedy som zistil, že sú siedmi.

V hlave som mal plno otázok no bal som sa ohlásiť. Všetko prebiehalo v tichosti a pokojne. Vrátili sa ku mne a obliekli mi moje veci a natiahli cyklistické chrániče.

-"Kráčaj za nimi!"- zaznel hlas za mnou jemne ma postrčiac v pred.

Pobehol som pár krokov, aby som sa nerozpľaštil na zem. Pomaly som šliapal za tromi chalanmi, z ktorých jeden niesol môj bike. Ostatný išli za mnou. Chvíľu som špekuloval, že chytro odbočím a budem utekať dole strmím svahom, ale keď som si pomyslel na pád zo zviazanými rukami za chrbtom, rozmyslel som si to. Aj tak som mal problém za nimi kráčať. Po hodine kľučkovania pomedzi skaly a v nižšej polohe predierania cez porast úzkym chodníkom sme dostali k neveľkej čistine ukončenej kolmým zrázom, z hornej strany chránenej prudkým svahom, z dolnej dosť hustým lesom. Boli tam postavené 4 stany do polkruhu a pred nimi ohnisko. Vtlačili ma do prvého stanu v ktorom na zadnej stene bola skromná pričňa na spanie, pred ňou stolík s malou stoličkou. Pri v chode v pravo bola polička s tanierom a lyžicou a príborovým nožom i pohár na pitie. Posadili ma na stoličku. Na pravú nohu mi pripli policajne želiezka napevno pripojene k pevnej reťazi. Rozviazali mi ruky.

-"O nič sa nepokúšaj, inak dopadneš veľmi zle. Môžeš ísť všade kam dočiahneš z reťazou. Hulákať sa ti neoplatí, lebo tu ťa nik nebude počuť."- povedal mi jeden z nich, nakloniac sa nad moju tvár držiac mi rukou hlavu za bradu, aby som nemohol uhnúť.

-"A o prácu sa neboj. Zariadil som ti dovolenku, takže ťa nik nebude hľadať aspoň 3 týždne."- povedal mladík čo práve vošiel dnu. Na stôl polozil jedlo a usmial sa na mňa. Ten čo ma držal za bradu mi rozviazal šatku a ja som si vybral s úst moje tangá.

-"Čo chcete? Prečo ste mi toto urobili? Akým právom takto jednáte? Kto vlastne ste?"- vychrlil som niekoľko otázok postaviac sa, aby nabrali na vážnosti. Šikovne mierená rana do môjho brucha ma však hneď zložila na kolená.

-"Sme skauti, to si si už mohol všimnúť! Robíme si čo chceme, no a ty si sa nám páčil a tak sme si ta požičali. A ktovie možno sa ti zapáči a ostaneš snami, tak ako Vlado."- pozrel som k dverám. Zaregistroval som toho čo doniesol jedlo, ako pri vyslovení mena kývol rukou, že to je on.

-"Bol by som rad, keď budeš robiť to čo sa ti povie a nebudeš sa vzpierať. Nerád niekoho mlátim, ale pokiaľ je to nutné neváham. A teraz jedz!"- povedal a odišiel preč. Za nim sa pobrali aj ostatný.

Ostal som sám so svojimi myšlienkami. Prehmatal som si brucho pozbierajúc sa zo zeme a sadnúc si na stoličku. Brucho ma bolelo na tom mieste, kde som dostal šupu. Na jedlo som ani nepomyslel. Pozrel som či sa náhodou nedá vyvliecť noha so zajatia želiezok. Keď som zistil, že to je škoda sa nad tým trápiť, začal som hľadať druhy koniec reťaze. Bola dlhá, veľmi dlhá, no nie ťažká, ale pevná aj keď tenká. Hádam z ňou zájdem až k zrazu na druhej strane čistiny. Po chvíli som našiel druhy koniec pevne prichytený o skobu zatlčenú do masívnej skaly vyčnievajúcej pred vchodom do môjho stanu. Znechutene som sa vrátil k stolu a zavoňal som jedlo na tanieri. Nevoňalo zle a tak som ho zjedol. Malo zvláštnu chuť po bylinkách. Môj stav bol beznádejný, aj keď pred dvomi hodinami vyzeral môj deň fantasticky a úžasne.

Keď som dojedol uviazal som si reťaz okolo pása, aby som ju nemusel ťahať za sebou nohou a pobral som sa pohľadať vodu, na umytie taniera a lyžice. Keď som sa vystrel zabolelo ma udreté brucho. Vyšiel som von a rozhliadol som sa. Pri ohni sedeli dvaja chalani a niečo opekali.

-"Kde to môžem umyť?"- podišiel som k nim.

-"Aha tam, kde sa Adam sprchuje. Tam hneď vedľa je malý vodopádik, tam umývame všetko."- ukázal smerom k zrázu jeden s nich.

Pobral som sa tým smerom, kývnuc, že som pochopil. Reťaz sa skoro nehlučne za mnou šmýkala po zemi. Keď som dorazil tam, videl som krásneho, nahého, mladého muža, otočeného chrbtom, umývať svoje opálené telo v prúde väčšieho vodopádu. Kúsok vedľa bol ten malý na umývanie riadu. Chvíľu som obdivoval Adama, potom som pristúpil k vode a umyl som tanier. Voda bola tepla, hádam ešte teplejšia ako v tom jazierku. Kútikom oka som sa snažil zahliadnuť Adamov nástroj, aby som uspokojil svoju zvedavosť. Keď som sa poberal nazad Adam sa otočil a kývnutím ruky ma zavolal späť k sebe.

-"Mam chuť a chcem, aby si ma urobil ústami!"- povedal mi dôrazne a uchopiac ma rukou za zátylok, stlačil ma k svojmu rozkroku, kde sa skvel jeho pekný nástroj. Podvolil som sa a kľakol som k nemu pod vodopád teplej vody. Rukou som poláskal uvoľnené semenníky a druhou som zhrnul predkožku zo žaluďa i lačne som sa prisal naň. Chvíľu chutil po vode, ale potom čo som zvýšil intenzitu satia, som zacítil jeho pravú korenisto-sladkastú chuť. Môj jazyk sa venoval uzdičke a pery kĺzali po žaludi. Jeho ruka stále spočívala na mojom zátylku a vyvíjala tlak oproti tvrdému údu, ktorý som sal. Voda stále na nás padala a tak som bol hneď premočený. Tričko a kraťasi sa mi lepili na telo. Jeho prírazy boli čoraz intenzívnejšie a tak som ho začal rukou na bruchu spomaľovať. Moju ruku zobral a presunul s brucha na svoj zadok a moju hlavu uchopil obomi rukami a začal zasúvať čoraz hlbšie. Kládol som odpor a tak ma odtiahol aby som videl ako pokrútil hlavou, že to nemám robiť, že sa mu to nepáči. Bol taký dôrazný, že som sa podvolil. Znova si pritiahol moju hlavu a do úst zasunul svoj tvrdý úd, no nezastal pred hrdlom, ale vtlačil sa ďalej, až som nosom narazil na jeho ploche brucho. Žaluď podráždil moje mandle, ako sa okolo nich kĺzal a mňa naplo na vracanie, ale nešlo to, lebo som bol úplne zapchaný jeho ftákom a tak mi všetko vyletelo nosom von a začal som sa dusiť. Padajúca voda všetko hneď zmyla. Pustil ma, aby som nabral dych a vypláchol si nos. Potom ma zas chytil a začal šukať do mojich úst. Zasúval na doraz a bolo mu jedno čo sa deje somnou, ale ja som to už teraz trochu lepšie zvládal. Pridŕžal som sa oboma rukami za jeho zadok, uvedomujúc si, že sa pomaly blíži jeho vrchol. Jeho semenníky sa pritiahli k údu a pohyby sa zintenzívnili a aj hlavu mi zvieral kŕčovitejšie. A potom to prišlo. Narazil mi ho hlboko a v tom momente som mal plne hrdlo teplého semena, ktoré som hneď prehltol, aby som sa nezadusil. Pri pohybe von a dnu mi semeno ostalo aj v ústach a ďalšie trhanie v tvrdom úde sprevádzalo ďalšie a ďalšie výstreky. Jeho lepkavé a horké semeno som mal všade. Ústa som mal plne, tieklo mi aj po brade. Keď vytiahol svojho klacka s mojich úst a vystrekol ešte posledný raz do mojej tváre odtlačiac ma s pod vody, aby som si to nemohol zmyť a znova zasunúc svojho ftáka do mojich úst. Chvíľu ešte prirážal. Potom ma odtlačil od seba, až som sadol na zadok a cely dostriekaný od semena a mokrý som hľadel, ako sa spokojne umýva pod padajúcou vodou. Napriek tomu všetkému som bol vzrušený a môj fták otŕčal dopredu, nakoľko mu to len dovolili mokre kraťasi. Rukou som si zotrel semeno z tváre a to čo som mal v ústach som vypľul do trávy a pobral som sa naspäť. Lebo ako som zistil, sprchu som si ešte nezaslúžil.

V hlave mi vírilo mnoho myšlienok a hlavne čo musím urobiť, aby som si zaslúžil sprchu. Dúfal som pritom, že si vstane vyhoním svojho klacka, ktorý sa stále dožadoval svojho uspokojenia. Pri tom všetkom som zabudol aj na tanier, ktorý tam niekde ostal ležať v tráve. Vrátil som sa do stanu a masírujúc si sánku som si sadol na pričňu. Vtedy som si uvedomil, že som mokrý a tak som zhodil mokre veci zo seba a natiahol si tanga čo ostali pohodené na zemi. Mokre veci som vyniesol von a rozprestrel ich na skalu pred stanom, aby uschli na slnku. Vrátil som sa dnu a natiahol na pričňu rukou automaticky siahnuc na môjho ftáka. No urobil som len par pohybov, keď som zaregistroval tieň od dverí. Dnu vošli dvaja mladici len v kraťasoch. Jeden zastal pri mojej hlave a šikovným pohybom si vyslobodil svojho ftáka a kraťasi nechal padnúť na členky. Mal ho taký primeraný a vyholený. S radosťou som sa po ňom načiahol rukou a prehonil som ho. Medzi tým som sa oprel o lakeť, aby som ho bez problémov mohol húliť. Ten druhy sa zohol a veľkým nožom rozrezal moje tanga, aby sa nemusel trápiť s vyzliekaním. Zhodil zo seba šortky a jednu nohu mi pritlačil k hrudi čím si sprístupnil môj anál. Medzi tým som fajčil po celej dĺžke prijemne sladkastý úd veľmi pekného chalana. Jazykom som pritláčal jeho pulzujúci úd o moje podnebie pri pohyboch von a dnu. Jeho ruky som mal zaborene vo vlasoch. Keď som vášnivo začal cuckať jeho žaluď a špičkou jazyka sa pri tom zabárajúc do malého otvoru na jeho konci pocítil som poriadny tlak na môj anál. Chcel som hneď protestovať no ruky v mojich vlasoch mi nedovolili oslobodiť si ústa na protest. A tak som len silno zvieral moju dieročku dúfajúc, že sa do nej nedostane. No bolo to zbytočné. Jeho hrubý klacek bol dobre niečím namastený a veľmi pevný a po chvíli sa môj análik rozťahoval do rozmerov pre mňa neskúsených. Poriadne to bolelo, ale chalanovi čo mi šukal dierku to bolo jedno. Vrážal to delo do mňa celou silou a vychutnával si to. Chalanisko čo som mu fajčil šikovne ovládal moju hlavu a vzdychal rozkošou. Jeho pritiahnuté semenníky signalizovali jeho blížiace sa vyvrcholenie. No nestalo sa, keď som si myslel, že už mi náplní ústa svojim semenom odtiahol sa a nechal odznieť svoj blížiaci sa orgazmus a kým som sa spamätal stihol mi na ruky dať policajné želiezka. Vtedy sa aj môj análik uvoľnil. Želiezka pripli do nejakej skoby, ktorá bola na lane a o malú chvíľku som už visel za ruky par centimetrov nad zemou. Odzadu mi niečie ruky zdvihli nohy a pritlačili kolenami k hrudi. Chalanisko čo sa skoro urobil pristúpil ku mne spredu a rukou si navigoval svoj úd do mojej dieročky, kde vkĺzol ľahko, lebo bola poriadne rozťahaná a potom prevzal kontrolu nad mojimi nohami. Ten čo bol vzadu mi prevliekol popod kolena nejaký povraz a vzadu na chrbte ho zviazal a tak mi už nohy nemuseli vôbec držať. Nemal som predstavu čo budú so mnou robiť a začal som sa naozaj báť. Visel som tam bezmocne a vydaný na milosť a nemilosť každému. A ty dvaja si to hneď aj vychutnali. Do mojej dierky sa začal tlačiť aj ten druhy s tým veľkým chobotom. Chvíľu sa mu nedarilo, ale nakoniec ho tam dostal. Nevzpieral som sa, lebo by to bolo len horšie. Cítil som, ako každý priráža svojim tempom do mňa. Chvíľu išli súčasne do mňa a potom zas na striedačku jeden von a druhy dnu, ale hlavne neprestávali. Šukali ako život. Na ich pekných tvárach sa zračil príchod ich vrcholu. Boli sústredený na svoje pohyby, ale cele si to užívali. Ten čo bol spredu sa prestal hýbať vo mne a rukou uchopil môjho ftáka a začal ho honiť. Tlak na mojom zvierači a šikovné prsty pekného chalana nedali na seba dlho čakať. Keď videl, že to na mňa za chvíľu príde vytiahol sa z môjho análu a kľakol si pred mňa a ústami sa prisal na môj žaluď. Ten čo ma zozadu šukal si stal tak, aby na všetko videl, ale neprestával do mňa búšiť. Cítil som, ako sa mi semenníky pritiahli k údu a tak som predklonil hlavu, aby som videl, ako budem striekať. Prvú dávku som mu strekol do úst a druhou si nechal postriekať celu tvár. Len čo sa rozpleslo moje semeno na jeho líci, nose a čele zacítil som pošklbávanie ftákom v mojej dierke. Ruka na mojom úde stále kmitala a ja som divo striekal semeno, ktoré padalo na chalana predomnou. Jedna dávka mu zalepila oko a tie predchádzajúce pomaly stekali po tvary dole. Nakoniec ešte ústami vysal môj úd. Môj zadok ostal zrazu voľný, ale som nestiahol zvierač a nastriekane semeno so mňa vytieklo a špľachnutím dopadlo na zem. Medzi tým som sledoval ako sa chystá striekať chalan, ktorého som postriekal. Kým ma húlil a honil a kým si vychutnával moje semeno tak si honil ftáka. Teraz kľačal na kolenách, jednou rukou podoprený dozadu a prehnutý, ako luk, vytŕčajúc panvu čo najďalej dopredu s týčiacim tvrdým ftákom s pritiahnutými semenníkmi. Dvomi prstami sťahoval predkožku po žaludi hore dole a chystal sa striekať. Prvá dávka vystrekla vysoko a s pleskotom dopadla na jeho brucho. Ďalšie dávky s neho vyskakovali v rýchlom slede a padali kade tade lebo jeho ruka sa stále pohybovala hore dole. Mal som pocit, že sa zo mňa stala živá šukacia bábika, ktorú si posúvali od jedného k druhému a každý sa do nej len urobil. Hneď na to sa obaja zdvihli a odišli.

-"Heeeej hádam ma tu nenecháte visieť!!!!! Zveste ma!!!"- vrieskal som na nich. No zbytočne, zmizli za dverami a ostal som sám zavesený v prostred stanu.

-"Kurva, do riti s vami. Vy svine, aj keď ste pekný, ste hajzli!! Toto sa predsa nerobí!"- zúrivo som kričal na nich, cítiac sa bezmocne a ponížene. Želiezka sa mi už zarezávali do zápästia, čo strašne bolelo. Pramienok krvi mi pomaly stekal dolu predlaktím. Vytiahnuť hore som sa nevládal, aby som sa chytil lana na, ktorom som visel, a tak som napol nohy, aby som uvoľnil lano čo som bol zviazaný popod kolena. Cítil som, ako sa uzol na chrbte pritiahol a  nohy sa mi trošku uvoľnili, ale stále to bolo málo, aby oko prepadlo cez moje stehná.

-"Počkaj nemec sa, lebo si ešte viac ublížiš!"- okríkol ma len čo vbehol dnu. Schmatol stoličku a podložil ju podomňa a šikovne rozviazal lano na mojom chrbte i pomohol mi trafiť nohami na ňu. Potom ma uvoľnil zo skoby a z vrecka vybral kľúčiky od želiezok, aby mi ich odomkol.

-"Choď sa umyť kým tu nik nie je. Ja zatiaľ zoženiem niečo na tie zápästia."- usmial sa na mňa a vybehol von.

Ja som sa pobral rýchlo pod vodopád. Bolo to super. Príjemná voda ma mojom tele zmývajúca všetok sajrajt. Moc som si to však neužil, lebo mi už niekto mykal reťazou čo som mal na nohe uviazanú. Kukol som na dotyčného a chytro som sa ešte vnoril do prúdu padajúcej vody. Moja duša znova zaplesala pri pocite vody na mojom tele, no nie na dlho, lebo som hneď išiel von ponáhľajúc sa k môjmu záchrancovi. Sedel pri ohnisku a ťahal reťaz, aby nebolo podozrenia, že som bol vo vodopáde. Až teraz som si uvedomil, že ma štípu moje rany na zápästiach. Sadol som si k nemu. Hodil na mňa uterák, no keď som sa chcel poutierať, zastavil ma.

-"Počkaj! Ja ta utriem, aby si nezakrvavil uterák. Postav sa."- prikročil ku mne a dôkladne ma osušil, dávajúc pozor, aby sa uterákom nedotkol rán.

Bolo to super a veľmi prijemne niečo také zažiť. Uterák prijemne šuchal pokožku nevynechajúc žiadne miesto na mojom tele. Po toľkej bezohľadnosti mi taká pozornosť padla veľmi dobre. Uterák sa kĺzal po mojich pleciach, ramenách, hrudi, bokoch, bruchu, slabinách, kde sa zdržal trochu dlhšie, potom chrbát, kríže a obe moje polovičky zadku, ktoré si tiež užili dlhšieho osušovania, ako bolo potrebne. Potom nasledovali stehna, no najskôr jedno a potom druhé a nakoniec koleno s predkolením a lýtkom. Potom sa uterák vrátil na môjho ftáka a semenníky a poriadne ich vydrhol, ba by som skôr povedal, že sa s nimi vyhral, ako sa len dalo. Šuchal ich, vaľkal a pohojdával, či len tak naťahoval môj ochabnutý úd.

-"Čo máš na tie moje rany?"- vyrušil som ho, aby sa mi dostalo aj ošetrenia a nie len príjemného mazlenia.

-"Natriem ti to touto masťou. Je hojivá a z nejakým antibiotikom."- odložil uterák a načiahol sa za masťou, ktorú polozil na lavičku. Ja som si zatiaľ sadol a otrčil som ruky, aby mi to mohol natrieť.

-"Ako sa voláš?- prerušil som ticho všimnúc si pritom jeho vzrušenie schovávajúce sa pod kraťasmi.

-"Som Vlado, už ti to vraveli, ale asi si nemal kedy všímať také veci vtedy."- usmial sa na mňa natierajúc mi rany.

-"Prepáč, už som si spomenul. No máš pravdu bol som a teda stále som dosť vystrašený a ničomu nerozumiem?!"

-"No o to sa ani nesnaž. Radšej neodporuj a podvoľ sa, skôr to prežiješ bez ujmi na zdraví. A aj ten sex nebude až taký hrozný, ako keď sa budeš brániť a všetko bude na silu."- usmial sa na mňa.

-"Sú to chalani čo si veľmi radi užívajú a čím viac je to násilnícke, tak tým je to lepšie pre nich. No a ty si nový tak budeš teraz v kurze veľmi často. Ak sa bude dať tak ti donesiem aj niečo na zadok, no teraz ešte nemôžem, možno v noci."- donatieral mi ruky a vystrel sa, aby schoval téglik s masťou do vrecka. No potom si to rozmyslel a radšej ju išiel odložiť k sebe. Keď sa vrátil, sadol si vedľa mňa obkročmo cez lavičku, tak aby na mňa videl.

-"Si pekný chalan, strašne sa mi páčiš, ale nemám ti ako pomôcť. No ale páčiš sa tu asi všetkým, lebo je o teba doslova boj."- povedal pohladiac ma po líci.

-"Chceš, aby som sa ti odvďačil za tvoju pomoc?"- opýtal som sa ho a súčasne som mu siahol rukou do rozkroku na jeho napnute kraťasi.

Odpovede som sa nedočkal, ale súhlasné prikývnutie som zaregistroval, keď moje ruky rozopínali gombičky na jeho kraťasoch. Najskôr z nich vykukla len fialova hlavička žaluďa. No keď sa oprel dozadu na ruky, kraťasi sa trochu uvoľnili a jeho fták sa vyvalil von v celej kráse. Rukou som ešte zalovil dnu nahmatal semenníky a vytiahol som ich na vzduch. Potom som sa rovno prisal perami na jeho žaluď, šikovne pritom podráždiac uzdičku, až som cítil ako mu zabrnelo pritom v celom ftáku.

-"Prosím húľ mi ho po celej dĺžke a ak môžeš neuhni, keď budem striekať. Chcem to naprať do teba, aspoň prvé dva výstreky a potom zvyšok pekne na tvár. Prosím?!?"- žobronil.

No kto by neodolal tým jeho pekným modrým očiam a prosebnému výrazu v tvári. A tak moje pery sa zakaždým, približovali ku koreňu jeho tvrdého údu a žaluď sa zabáral hlbšie a hlbšie do môjho krku. Pravú ruku som mal položenú na jeho plochom bruchu, aby som zabránil nečakaným pohybom jeho panvy. Slnko na nás svietilo a prijemne hrialo. Chuť jeho ftáka sa mi rozlievala v ústach. Chutil príjemne, ba priam suprovo, keď som to porovnal stým všetkým čo už som v posledných hodinách mal v ústach. Keď som zas zasúval jeho úd do môjho hrdla, rukou ho pritom držiac za semenníky, uvedomil som si zmenu svetla. Než som však stihol zaregistrovať prečo, kopanec do mojich bokov ma odhodil s pomedzi Vladových rozkročených nôh a zo šialenou bolesťou som odletel pekný kus od neho dopadnúc na zem. Tam ma pochytali ruky niekoho, koho som ani nevidel od bolesti a niekde ma vliekli. Posadili ma na ostrú kladu, ktorá sa mi zaryla do radku a príšerne rezala. Vrieskal som od bolesti, no nejaká handra mi hneď zapchala ústa a páska na oči zabránila vidieť čo idú somnov robiť. Ruky mi zdvihli hore a niekde mi ich uviazali. Potom ma znova nadvihli a posadili na niečo tvrdé a široké. To mi bolestivo vniklo do análu a zas som cítil ostrú hranu klady na mojom vyplnenom a roztiahnutom zadku. Nohy mi viseli dole, ale na zem som nimi nedočiahol. Chvíľu sa nikto hral s mojim semenníkmi, ale hneď na to som cítil ťah a rezanie špagátu. Ťah sa stupňoval, až som nevedel či mi je nepríjemná slučka čo mi sťahuje semenníky, alebo to ťahanie, ktoré bolo neznesiteľné a zároveň sa prenášalo aj na môj vyplnený anál hrubým kolíkom, ktorý nedovoľoval sa posunúť a uvoľniť tak ťah. Vtedy som stratil vedomie. No nie na dlho, lebo studena voda vychrstnutá z vedra na mňa ma prebrala zas k prečitovaniu tej ukrutnej bolesti na všetkých mojich citlivých miestach. No to už som mal oči otvorene a videl som, ako nejaký špagát cez kladku naťahuje moje semenníky, ktoré fialoveli, na konci za kladkou viselo závažie. Znova na mňa prišli mrákoty a pohltila ma tma. No studena voda zas urobila svoje a znova som vnímal všetko okolo seba. Videl som par chalanov, ako si honili ftákov pri mne. Z úžasom som zistil, že môj fták tiež stoji a niekto mi ho honí. Bolo to strašne kruté od nich a znova som zamdlel. Keď ma prebrala studena voda, cítil som napätie pred orgazmom, no len čo som začal striekať napínanie všetkých svalov pri orgazme mi spôsobovalo šialenú bolesť a tak pri druhom výstreku som sa ponoril do tmy.

Keď som sa prebral, ležal som nahý na zemi a poviazaný. Nevedel som či môj zadok je už voľný, alebo nie, až kým som nestisol zvierač. Semenníky ma boleli, no kým som sa nepohol dalo sa to vydržať. Pregúľal som sa po zemi, až kým som do niečoho nenarazil. Bola to stena. Posadil som sa a oprel o ňu. Nikde som nič nevidel a nevedel som či mám zaviazane oči, alebo je všade taká tma. Na tvári i vo vlasoch som cítil niečo zaschnuté. Ruky som mal stŕpnuté, od povrazu a vykrútenia za chrbtom, až po plecia. Dušu som mal prázdnu, vyschnutú, alebo možno aj rozbitú na tisíc čriepok. Môj plameň bol vyhasnutý. Oddával som sa beznádeji a tupo som hľadel do čierno čiernej tmy, ktorá bola všade okolo mňa. Bola hustá a nepreniknuteľná. Gniavila ma, tlačila do zeme. Zmenšovala ma, až som mal pocit, že som maličký, ako zrnko prachu, ktoré zanikne medzi zrnkami. Zrnko piesku, stratené v mori zrniek piesočnej púšte, rozpálenej od slnka a meniacej tvar pri malom závane vetra.

-"Hej! Žiješ?"- strhol som sa na šepot vedľa mňa a bol by som aj zvrieskol od ľaku, no ústa som mal stále niečím zapchané. Tak som sa len trochu pomechril, aby som dal o sebe znať a zahundral som. Po chvíľke som uzrel pri tvári malé svetielko z kľúčenky, ktoré pobehalo po mne, aby osvietilo dotyčnému môj stav. Potom zhaslo a ja som cítil len ruky, ktoré ma uvoľňovali zo zajatia. Zrazu som mohol pohnúť rukami a dať si ich konečne pred seba. Pošúchal som si predlaktia. Kým som sa spamätal mal som uvoľnené aj ústa a už ma niekto dvíhal na nohy a ťahal za sebou. No krok sa mi nepodarilo urobiť a tak som hodil držku o zem, len tak zadunelo.

-"Kurva čo robíš? Bude nás počuť!"- rázne zašepkal hlas pri mojom uchu pomáhajúc mi znovu na nohy.

-"Necítil som, že mam zviazane aj nohy ?!?"- za chraptil som mojimi vysilenými hlasivkami snažiac sa o šepot. V poslednej chvíli sa zastavil ťah za moju ruku, lebo by som sa bol natiahol znovu na zem.

-"Ach ja debil na to som zabudol. Prepáč."- a už som cítil ruku na bruchu, ako po mne hmatá a keď sa ma dotkla hneď sa pustila dolu prešla po mojom ftáku, na čo ma poriadne myklo a už bola na stehne a šmýkala sa dole hľadajúc povraz. Nepoznal som môjho záchrancu, teda aspoň som si to myslel, že je to záchranca. Mlčky som upaľoval za ním, hneď ako ma zbavil poslednej prekážky. Teda upaľoval znamená, že tak ako mi dovolili všetky moje boľačky a doráňané údy. Mal som veľa otázok, no bál som sa vypytovať a tesil som sa, že odtiaľto zmiznem, teda veľmi som dúfal, že to tak bude. Keď sme sa vymotali z tej tmy a spomedzi stromov, dokázal som rozoznať môjho záchrancu. A to ma potešilo znova. Vlado ma ťahal smerom k rokline.

-"Hádam nechceš, aby som skočil dole??"- opýtal som sa snažiac zahnať paniku.

-"No jasne, že áno. Teraz je stúpavý prúd a ten nás vynesie vysoko a preletíme ponad kopec a potom zaletíme ďaleko odtiaľto a už ta niky nenájdu."- usmial sa

-"Ale veď som nahý? Ako sa dostanem domov? Hmm povedal si nás?"- pomaly mi dochádzalo čo vlastne vraví.

-"Jasne, už tu nemôžem ostať. Miznem tiež."- povedal podávajúc mi nejakú kombinézu a pomáhajúc mi obliecť sa do nej.

-"Ale ja ...."

-"Pohoda, neboj"- prerušil ma tak, že mi položil ruku na ústa a z blízka sa mi zahľadel do oči -"ja viem skákať zvládneme to"- medzi tým mi popriťahoval popruhy a dával si na chrbát padák.

Chvíľu som všetko sledoval, ako film. A potom som sa vrátil sám do seba. Zrazu som našiel odvahu, prebudila sa túžba po adrenalíne. Bol som znova sám sebou. Bol som ten čo bez zaváhania zjazdi na bike krkolomný spád, či s presnosťou preskočí prekážky a ostane balansovať na skale či vratkom kláte dreva.

Stál som na kraji zrázu a díval sa dolu do tmy, dôverujúc jedinému človeku, ktorého som absolútne nepoznal o ktorom som nevedel nič. Bolo to šialenstvo skákať v tme zo skalného útesu. Vedel som, že ak sa niečo nepodarí, či ak čo i len na chvíľu zaváha, padák sa nestihne otvoriť a mi sa rozpleštíme dolu na skalách Cítil som, ako pristúpil ku mne a ako zacvakli popruhy, ktoré nás spojili. Vedel som, že toho je veľa čo musí všetko urobiť a ešte k tomu po tme a bez mála má na to len okamih.

-"Na tri skok, ako najďalej vieš!"- počul som šepot pri uchu

-"Počkaj vezmem ta na chrbát a ja skočím, lebo čo ak sa nezosúladíme a..."- zastavil som ho pri dva

-"A zvládneš to?"

-"Ja sa ta tiež nepitiam?"- chytil som ho popod stehna a urobil som krok dozadu, na malý rozbeh, tak aby som nestratil kontakt s okrajom zrázu.

-"Na tri skok!"- povedal som.

-"Raz, dva, skok...."- odrazil som sa zo zrázu do prázdnej čiernej tmy a už som cítil prúdenie vzduchu na mojej tvári.

         Nevnímal som čo sa deje nadomnov. Padanie do tmy bez akéhokoľvek očného kontaktu zo zemou je šialenstvo. Všetko každá bunka vraví nie. Každý sval sa chce metať a hlasivky chcú jačať. No nič z toho som nesmel, aby som nezapríčinil prezradenie a náš nekontrolovaný pád. Srdce mi bilo, čo bilo tĺklo, ako motor pretekárskeho auta po štarte. V hlave som rátal sekundy a očakával som neúprosný kontakt zo zemou. Ale čas sa doslova vliekol a očakávané trhnutie rozprestretého padáka neprichádzalo. No prúdiaci vzduch vytváral pocit, že každú chvíľu už dopadneme na zem, že to nestihneme. Duša sa mi scvrkla na hrášok a oči mi šli vypadnúť, čo som sa snažil preniknúť tmu, aby som vedel, ako ďaleko sme od zeme a koľko asi mame ešte času. V hlave sa rodilo šialenstvo, ktoré sa šírilo do celého tela a to sa pripravovalo na kolaps a zároveň na neodvratný dopad. Uvedomil som si, že nedýcham. A tak som sa prinútil nadýchnuť a vtedy to prišlo. Prudké trhnutie a následný ťah smerom hore. Zrazu všetko poľavilo a nastalo uvoľnenie.

-"Neverím, že si to dokázal, už som cítil zem pod nami."- smejúc sa som šepkal Vladovi. Adrenalín zaplavil moje telo a zalial ma pocit eufórie šťastia.

-"No ani ja som neveril, že tak dobre skočíš a že sa stihne otvoriť padák."- stisol ma nohami, ktoré mal zakvačene o mňa.

-"No len sa venuj svojim špagátikom, aby sme šťastlivo zaleteli tam kde si to naplánoval."

-"Poho, pohoda mam to pod kontrolou."

-"No jasne, ale ja mam pocit, že aj tak sme mali viac šťastia, ako rozumu."- dodal som, stále neveriac, že sa nám to podarilo v zvládnuť.

         Pristáli sme niekde na čistine, na úplne opačnej strane, ďaleko od toho všetkého, no nie zas až tak hladko, ako by som si to predstavoval. Ale zas bolo to príjemnejšie, ako ten skok do prázdnoty a temnoty. Vlado zbalil padák a navigoval ma k senníku. Na seno sme rozložili padák, aby nás nepichalo a zložili sme sa jeden vedľa druhého. Boli sme unavený a vystresovaný no zaspať sa nám nedarilo a tak sme len ležali a cez dieru sledovali oblohu. Medzi tým sa mraky niekde stratili a mesiac trošku presvetlil noc. Kochali sme sa hviezdami a hľadali sme súhvezdia. Vlado bol schúlený tesne vedľa mňa. Cítil som jeho teplo a pomaly ma hviezdy prestali zaujímať. Na čo som zistil, že ani Vlado už nehľadí na hviezdy, ale na mňa.

Srdce sa mi rozbúchalo. Áno, až teraz som si uvedomil, že ma priťahuje, že je to iné, ako keď vidím iného pekného chalana. V jeho očiach sa odrážal mesačný jas a tvári dodával neskutočný výraz oddanosti a túžby. No ta túžba

sa dala cítiť aj na inom mieste, ktorým sa opieral o moje stehno. Sám seba som nechápal. Mal som všetkého po krk, ale predsa som po ňom tužil aj ja. Vedel som čo chce a vedel som prečo ma zachránil. Áno zachránil ma preto, že ma chcel. Chvíľu sme si hľadeli do očí a cítili jeden druhého. Naše srdcia bili súčasne. Duše nám rástli a zväčšovali sa, až sa dotkli jedna druhej, a pomaly prenikali do seba, a splynuli v jednu. Svet sa zatočil a všetko zmizlo. Ostali sme len my dvaja v objatí. ......šidlo

autor: sidloAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>