Erotická poviedka

Nahrada za ženu

Zlá situácia ma donutia odísť za pracou do ČR. Rýchlo som sa uchytil, dokonca ma vzali do pevneho pracovného pomeru. Vo firme začal pracovať aj jeden starši Slovák. Bol v podobnej situácii ako ja len on mal už rodinu. Ženu a peknú dcéru trošku mladšiu odomňa.

Len jeho rodina ostala na SR a on pracoval tu a posielal domov peniaze. Dokonca býval na tej istej ubytovni. Ja som mal 22 a on 43. Keďže na ubytovni bolo hodne mladých tak nedalo sa tam poriadne vyspať, pretože si tam robili párty. A tak sme si našli 2 izbový byt. Nažívali sme si veľmi dobre. Po nejakom čase sa začal chovať divne. Začal po byte chodit nahý. Raz sme sedeli v kuchyni a ja som jedol klobásy. A trocha som zažartoval a začal tu klobasu fajčiť. To bol u neho taký zlom a ho to vzrušilo. To viem z jeho neskoršieho rozpravania. Dokonca si to nahral na mobil ako video.

Takýchto srand som urobil viac.napr s jogurtom akože mam plné usta. On mi potpm začal dávať  navrhy. Ja som to bral ako zabavu. No keď odišiel na vikend na Sr za svojou rodinou, tak mi posielal neustale perverzne smsky s textom že ma fikne keď pride. Vlastne takto my sme sa stale bavili. Všetko len sex..V pondelok som prišiel z poobednej, on už bol tiež doma. Akurat sedel na wc.V byte bola tma a ja som si na tene v chdbe všimol dierku. A tak som nazrel a videl som ho ako sedi na wc a honí si. No šokovalo ma keď som zbadal, že v ruke drži mobil a pozera to video ako fajčim klobasu. Priniesol aj domacu a tak sme si potom dali. Sadol si ku mne oblapil ma okolo krku a začal s tym ako som mu chýbal.

Nejako som sa z toho vykrutil a šiel do postele. No to čo som videl mi nedalo spať. On je asi fakt do mňa ked si honi nad mojimi fotkami. Celý týžden som nad tym premýšľal a rozhodol sa, že mu dam. Plan bol že  pridem za nim do izby a vleziem mu pod perinu a vyfajčim ho. No nevedel som sa k tomu donutiť. Ale vedel som že to chcem. Prišiel piatok a on už avizoval že si spolu vypijeme a mn bolo jasne že o čo mu ide. Prišiel som z prace. Dali sme si domacu on začal si dovoľovať no ja som ho schladil. Trochu sa nahneval a šiel na wc. Nakukol som cez tu dierku a samozrejme on si ho honil. Teraz alebo nikdy!!! Nechcel som premrhať priležitosť. Zaklopal som mu na dvete či mi može dať teochu toaletaku. Jasne pootvoril dvere a podaval mi ho no ja som vošiel dnu kľakol si, chytil mu ho a dal si ho do ust.

On uplne bol hotový..nečakal to..no ja som vstal a ťahal ho do izby. Strkol ho na postel zakryl ho a pod perinou som mu krasne sal cele jeho pero. On stonal oh bože, to je  to je oh nebo..oh oh oh oh oooooh a zrazu mi to pumpoval do úst. Od toho večera som sa presťahoval do jeho izby a začali sme zdieľať jednu posteľ. Na jeho narodeniny som mu dovolil sex bez kondomu, ktory bol dovtedy nemyslitelny. On prisiel domov a ja skm ho čakal v dievčenských šatách. Z toho bol uplne mimo. Priskočil ku mne vytiahol ho a chcel si nasadit gumu no ja som povedal nie..dnes bez gumky a prosim oplodni ma..v ten večer som mal opichane všetky otvory. Dal si aj viagru a ja som si to pekne odpracoval a odjazdil si to na nom. Jeho nastroj som citil až v bruchu. Išiel som do kupelne a on došiel za mnou a dal ma tam odzadu ale tak, že mi držal ruky na umyvadle a nohy mi prišľapol aby som sa nemohol pohnuť a pekne ma znasilnil. Tie dievčenské šaty sa stali hlavnym doplnkom našich večerov. Každy večer som sa mu staral o jeho nastroj. A takto som mu nahradzoval manželku. Bola to predsa moja povinnosť.

Dnes mam za manželku jeho dceru. A on na mna ako na zaťa neda dopustiť. To harašenie sme si ospravedlnili tym, že ma chcel vyskušat, či budem schopny sa po tejto stranke postarať o jeho dcerku.

autor: MCSAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>