Erotická poviedka

Gigolo

Mnoho ľudí dnes študuje externe, aby si zlepšili situáciu či už v práci alebo sa poistili do budúcna. Mňa tento "ošiaľ" chytil tiež. Posledný ročník bol naozaj ťažký a tak som si dala záväzok, že z peňazí, ktoré sa mi podarilo odložiť si doprajem peknú dovolenku. Na moje veľké prekvapenie som na promóciach dostala ešte nejakú finančnú hotovosť a tak nastala dilema.  Isť sama a možno sa mi tam podarí niekoho stretnúť alebo investovať do niečoho iného. Problém vyriešil článok v jednom časopise, kde redaktorka robila interview s gigolom.  Najskôr som to považovala za bláznovstvo. Večer som sadla za internet  a našla stránku, kde sa prezentoval  Peter, ktorý ponúkal tieto služby. Napísala som mu email. Na fotke vyzeral naozaj na zahryznutie. V priebehu týždňa mi odpísal a dohodli sme sa na stretnutí.  Vošla som do malej kaviarni na začiatku pešej zóny a čakala čo bude. Prišiel. Nahodený, navoňaný a vysmiaty. Sadli sme si do rohu a začali sa rozprávať. Vysvetlil mi, že stretnutia robí so všetkými novými klientkami. Chcel sa rozprávať o našom večeri ale ja som mu len podala obálku, kde bolo všetko napísané. Nie, že by som sa hanbila rozprávať ale toto bola väčšia istota toho, že som naozaj nič nezabudla. Pozrel na mňa a spýtal sa, prečo potrebujem jeho služby. Vraj som veľmi sexi a určite nemám problém si nájsť nejakého partnera. Oči zablúdili smerom k obálke a ústa vysvetlili, že tam je všetko napísané. Po vypití kávy sme sa rozlúčili.

Na druhý deň ma čakal pred prácou. Otvoril dvere na aute a spolu sme odišli na večeru. Bola naozaj vynikajúca. Sedeli sme a preberali všetky možné témy. Po zaplatení ma zobral do "svojej kancelárie" teda pracovného bytu.  Usadil ma na gauč, otvoril víno a pokračovali sme v rozhovore. Po chvíľke sa zdvihol a odišiel do kúpeľne. Nebola som nervózna. Nervozita s dúškami vína odchádzala niekam do neznáma. Bola som nadržaná a nedočkavá. Prišiel si po mňa. Chytil ma za ruku a doviedol do kúpeľne. Jeho ruky mi rozopínali šaty a ústa sa prisali na krk. Moje stonanie ho nasmerovalo na tú správnu cestu a ešte rýchlejšie zo mňa zhodil spodné prádlo. Rukou ma naviedol do horúceho kúpeľa, v ktorom rozvoniavalo granátové jablko. Usadila som sa do veľkej vane a nechala sa hladkať po tele. Videl, že jeho blúdenie po tele ma naozaj vzrušuje. Vyzliekol sa, vliezol ku mne do vane, posadil sa predo mňa a  pokračoval v blúdení po mojom tele. Ústa sa prisali opäť na môj krk, uši, líce... ruka si to nasmerovala k brušku a z nejakého neznámeho dôvodu sa mi roztiahli nohy. Vedel čo má robiť. Bol to typ, ktorý rád vedie a vie čo sa ženám páči. Masíroval klitoris a zároveň vchádzal prstami do mojej dierky. Prišiel prvý orgazmus, ktorý zanechal na jeho tele škrabanec.

Zdvihol ma a posadil na svojho vtáka. Bol pevný a pripravený spôsobiť môjmu telu niekoľko orgazmov. Chytila som sa vane, aby mohol tvrdo prirážať. Po veľmi krátkej chvíľke prišiel ďalší orgazmus. Pevne ma objal a nechal počas môjho vrcholu svojho vtáka v sebe. Keď som sa vydýchala vstal, zobral uterák, zdvihol ma, postavil na dlážku a začal utierať. Potom som to isté urobila aj ja. Uteráky padli na zem, vzal ma do náruče a odniesol do spálne.  Vedel, že telo je pripravené na ďalšiu dávku slasti. Drzo ma hodil na posteľ a dravo sa ústami na mňa prisal. Nedovolil mi, žiadne dráždenie len si ma vychutnával ako nejakú korisť. Jazyk prechádzal od krku k prsiam, po brušku a k vnútornej strane stehien, ktoré jeho ústa bozkávali a jemne hrýzli. Zosunul sa k mojím chodidlám. Začal ich bozkávať. Bola som prekvapená aké je to vzrušujúce. So zavretými očami som si vychutnávala túto masáž, ktorá ma privádzala do šialenstva. Zrazu prestal, pretočil ma na brucho, jazykom prešiel po nohách, chrbte a  ruku položil pod moje brucho, aby ma zdvihol na štyri. Prudko si ma  pritiahol k sebe, roztiahol moje nohy a vrazil ho tam celý až po koreň. Stalo sa z neho divoké zviera. Jeho prirážanie mi spôsobilo ďalší orgazmus. Opäť ho vo mne nechal až po koreň a sledoval ako si to vychutnávam. Cítila som sa nielen v extáze ale aj vzrušujúco zničená.

Ľahol si na mňa jeho ústa mi šepkali šteklivé slová. To mi dodalo novú energiu. Zdvihol sa a otočila som sa na chrbát. Chvíľku sme ležali bez slov. Zdvihla som sa na odchod no stiahol ma späť na ďalšie kolo. Sadla som si na neho a prisala sa svojimi ústami, ktoré si konečne mohli vychutnať aj jeho telo.... prebralo nás to k životu a posadil si ma na svojho vtáka. Rukami ma chytil za zadok tak silno, že nebola šanca sa vymámiť z tohto ošiaľu. Zrazu som pocítila plesknutie po zadku. ...ešte prosím... po náruživej bitke prišiel aj jeho čas k orgazmu.. a môj k odchodu.autor: BettyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>