Erotická poviedka

Vykúpenie

Podaril sa mi celkom husársky kúsok. Zabudol som si tenisky na telesnú v prezliekarni, tak som sa po skončení vyučovania vybral po ne. Prezliekareň sme mali v suteréne hneď vedľa školskej posilňovne. Ako som prechádzal okolo dverí od posilňovne, zostal som na chvíľu zarazený, vnútri znel vysávač a kľúče boli zvonka zastrčené v zámku. Škola už bola prázdna, takže ma nikto nemohol vidieť, v zlomku sekundy som sa teda rozhodol, kľúč som prudko vytiahol a čakal. Vysávač nestíchol, dvere sa neotvorili, takže upratovačka nič nezačula.

Nebolo veľmi ťažké vymyslieť, čo s úlovkom. So spolužiačkou Miškou sme sa pred dvoma týždňami trochu viac zblížili, zatiaľ síce nepadla ani len pusa, ale máme sa radi a vyzerá to veľmi sľubne, vezmem ju tam a užijeme si trochu napätia z porušovania predpisov.

Posledná, ôsma, hodina sa blížila ku koncu, načmáral som teda na papierik odkaz a poslal Miške sediacej predo mnou: "Ponáhľaš sa po škole? Chcel by som ti niečo ukázať, bude sa ti to páčit." Odpoveď došla v zápätí, "jasné, anglinu mám až o piatej, takže mám dve hodiny čas." Po zvonení sa trieda rýchlo vyprázdnila, nikto nemal chuť sa zdržiavať dlhšie, ako bolo potrebné.

"Našiel som kľúč od posilky, tak som myslel, že by sme to tam mohli ísť preskúmať, kým kľúčik vrátim," zašepkal som.
"Neblázni, kde si ho našiel?"
"V prezliekarni na lavičke, sú na zväzku tri kľúče, tak som vyskúšal prvé dvere, čo som uvidel, a jeden cvakol, " zaklamal som, "Chcel som ich ísť hneď odovzdať, ale napadlo mi, že by sme to mohli preskúmať, buducí rok maturujeme, nikdy som nič nevyviedol a neporušil žiadne pravidlá, aj keby niečo, toto nám prejde v pohode, nič neboj." Miške sa na tvári objavil náznak úsmevu, veci sme nechali v triede a vybrali sa. Suterén bol už prázdny ako včera, keď som sa vracal po tenisky. Celý napätia a vzrušenia som odomkol dvere, skontroloval okolie a vkĺzli sme dnu. Vnútri bolo šero, svetlo presvitalo len cez malé mliečne okenné tabule. Dvere som pre istotu zamkol a kľúč si strčil do vrecka.

"Tak, čo máš v pláne?", vyzvedala. Sadli sme si obkročmo proti sebe na benchpress lavičku a chytil som ju za ruku. Slová zo mňa išli tažko, jednak som bol celý v napätí, aby sa to ozaj neprevalilo a zároveň som bol celý vzrušený z Miškinej prítomnosti. V prítmí som pozoroval jej dlhé vlnité hnedé vlasy, hľadel striedavo do očí a na prsia, ktoré mala schované za mikinou. Pomaly sme sa k sebe naklonili a konečne som sa dočkal, prvá pusa, ladná, najprv nesmelo len na pery, no postupne sme jazykmi zachádzali hlbšie. Miška sa vyhupla na mňa tak, že si mi sadla do lona. Cez rifle už musela cítiť, ako mi tvrdne penis. Začali sme sa hladiť, zatiaľ len cez oblečnie, no samozrejme, napumpovaný testosterónom som začal premýšľať, čo ak sa dostaneme aj ďalej, nechcel som to ale siliť, nechcel som, aby si myslela, že som ju sem zavolal len kvôli tomu. Miška si vyzliekla mikinu a prsia jej pod tenkým tričkom ešte viac vynikli. Pomaly krúžila panvou a nedokázali sme od seba otrhnúť ústa.

V tom však prišiel šok, CVAK, CVAK! Ozvalo sa v zámku, dvere sa v zlomku sekundy roztvrotili, ŠŤUK! vykríkol vypínač a miestnosť zalialo svetlo. Žmúril som cez oči privyknuté na tmu, vo dverách stála naša triedna. Mladá, asi 27 ročná, tento rok bola prvýkrát triednou a my sme boli jej debut. Bola známa tým, že nemá rada prejavy sexuality v škole a tobôž porušovanie pravidiel. Stála tam v športovej podprsenke a šortkách, zrejme si šla po robote zacvičiť. Miška sa ledva stihla zo mna zošuchnúť.

"Čo tu robíte? Ako ste sa sem dostali?", vysypala na nás.
"Ja len...bolo otvorené..."
"To asi ťažko, keď ste boli zamknutí. Pár dní dozadu zmizli kľúče a teraz je zrejme jasné, kto to má na svedomí. Za toto vám obom hrozí vyhadzov zo školy, ste si toho vedomí?"
Sexuálne vzrušenie už nadobro opadlo, bolo to teraz posledné, na čo som myslel. Skúšame striedavo vymyslieť nejakú výhovorku, no nejde to. Má nás. V tom spravila krok a zavrela za sebou dvere a zamkla ich. Toto bude zlé a tak ľahko nás asi nepustí.
"Zachcelo sa vám bozkávania, čo? Alebo nebodaj niečo viac a to rovno v škole, s ukradnutými kľúčami." Výraz tváre mala vážny, oponovať sa neoplatilo, skúšal som sa ospravedlniť, zahrať, ako nás to veľmi mrzí.
"Že vás to mrzí, na to ste ale mali myslieť predtým, " nasledovala pauza, " v poriadku, vyzlečte sa, keď po tom tak túžite!"
Ostali sme ako obarení, sprvu som nechápal a myslel, že zle počujem.
"Alebo ideme rovno za riaditeľom, že vinník sa našiel? V zborovni je to teraz dosť horúca téma, takže buď pristúpite na to, čo vám poviem, alebo môžeme ísť, máte na výber, chceli ste sexuálne experimentovať, tak prosím."
Na moje prekvapenie Miška nakoniec povolila a pomaly si začala vyzliekať tričko, akoby čakala, že si triedna robí srandu a všetko skončí. Neskončilo a mne sa naskytol pohľad na prsia skryté v čiernej podprsenke a hladké bruško. Triedna pozrela na mňa, tak som si dal dole tričko takisto. Z nervozity mi zostalo celkom chladno.
"Na čo čakáte?"
Miška vyzula tenisky, jednu po druhej, pohľad jej smeroval k zemi a pomaly si začala rozopínať obtiahnuté rifle a potom sťahovať dole, bojazlivo, pekne po centimetri. Začal som robiť to isté, no zrak mi uprel na jej dokonale oholených nohách. Pomaly sa upokojujem vo vypätej situácii a penis mi začína mierne tvrdnúť, čo je cez spodky viditeľné.
"Pozrime, tebe sa to už tuším páči." Pozreli sme sa s Miškou na seba, zdalo sa mi, že na nej vidím náznak hanblivého úsmevu, len taký malý, nepovšimnuteľný. Pripadalo mi to zrazu celkom sexy.
"Daj mu dole trenky", prikáže Miške. Tak, a teraz ide do tuhého, stojíme oproti sebe, Miška nevie, čo robiť. "No tak", keď ju posúri, pristúpi ku mne, zaváha, no potom pomaly začne sťahovať, úd trochu bráni, ale keď prejde guma cez žaluď, vystrelí do pozoru. Má ho takmer pred očami a mne hneď prebleskne hlavou, aké to asi je, keby ho zoberie do svojich drobných úst. Prestávam pomaly vnímať vážnosť situácie, Miška sťahuje moje spodky až k členkom a pomaly si z nich vystúpim. Urobila krok vzad a obe hľadeli na môj stoporený penis.
"A teraz jej ty daj dole podprsenku a nohavičky." Miška si pohotovo preloží jednu ruku cez prsia a druhú dlaň si dá do rozkroku a vystrašene zašepká "fakt?". Pristúpim a snažím sa rozopnúť podprsenku, chvíľu bojujem, až sa Miška otočí a v tom patent pochopím a rozopnem. Podprsenka zostala podopretá Miškinou rukou a nepadla, ale zrak mi spočinie na jej prenádhernom zadku zakrytom nohavičkami.
"Otoč sa", zavelí a pomaly sa triednej zjavuje náznak úsmevu, ako si s nami pohráva. Pochopím a kľaknem si k nohavičkám, nasávam vôňu jej mladého tela. Pomaly odkrývam venušin pahorok a vynára sa hladko oholené prirodzenie. Som celý bez seba takto blízko som ešte nebol, mám čo robiť, aby som nepritisol tvár na jej rozkrok a nepohladil vykúkajúce malé pysky. Po chvíli opäť stojíme oproti sebe nahí.
Triedna nečakane pristúpi a chytí Miškinu ruku a položí na môj penis. Ona ho inštinktívne chytí do dlane a triedna jej ruku vedie tak, aby stiahla celú predkožku dole a odhalila celý žaluď, z ktoréh konca pomaly vytiečie kvapka lásky.
"Pokračuj" a bez váhania veľmi pomaly, teraz už sama, ide rukou horu a dolu. Stojí mi oproti a jej prirodzenie mám takmer hneď oproti vrcholu penisu. Striedavo hľadím na prsia, ruku a jej pahorok, zatiaľ čo ona stále rytmicky jemne a pomaly pohybuje rukou. Drží ma tesne pod žaluďom, tak, že nešúcha dlaňou po ňom a ani nepreťahuje predkožku, cítim, že vyvrcholenie nebude ďaleko, začínam zrýchlene dýchať.
"Teraz si kľakni a vezmi ho do úst, poďme".  Uvoľní ruku a mne preblesklo hlavou, aby neprestávala. "Však sa ti to páči? Nehovor, že nie, toto si chcel, však?" Je tozvláštne, aj to chcem, aj nie, aj sa bojím, aj mi je Mišky ľúto, aj neviem, čo bude ďalej. No žiadosť po orgazme je stále silnejšia, ale radšej neodpovedám, neprikyvujem ani inak nedávam najavo svoje pocity. Triednej sú asi jasné, ale nenúti ma nič vysloviť. Medzitým sa postavila za Mišku a jemným zatlačením za plecia ju prinútila kľaknúť. Tak, teraz jej smeruje žaluď priamo na pery. Pomaly ovorí ústa a vloží ho dnu. Len na koniec žaľuďa, cítim jej teplo a vlhko v ústach. Pravou rukou chytí penis a pomaly chodí ústami hore a dole, nesaje, len hľadí perami. Po pár opakovaniach prechádza aj kúsok ďalej, triedna ju upozorní, aby trocha vytvorila podtlak, poslúchne a môj kŕč sa pomaly blíži. Neviem, či mám upozorniť na blížiaci sa výron, hladím na jej sexy ruku, ako drží úd, z výšky na jej mladé vytŕčajúce prsia so stoporenými bradavkami, na krásne hladké a pevné stehná v kľaku na zemi. Po mojej ľavici v diaľke zazriem zrkadlo a celá bizarná scéna sa mi objaví ako na dlani, doteraz som si to ani neuvedomil. Miška penis nevybrala ani raz z úst, keď som začal ejakulovať, neubránil som sa hlasnému výdychu, Miškine oči na zlomok sekundy spočinuli na mojej tvári, vzápätí vydala tlmené "hum", keď pocítila dávku semena v ústach. Triedna jej veľmi pohotovo ponúkla vreckovku, do ktorej obsah úst vyplula.

Miška sa znova postavila a hľadela na triednu. Tá sa usmiala a zahlásila: "Oblečte sa a von, rada by som si zacvičila." Rýchlejšie som snáď nebol nikdy oblečený, triedna nám odomkla dvere a pri odchode zahlásila, že stratený kľúčik sa teda už nebude hľadať. Ani sa nehľadal, nikdy som ho nevrátil a nikdy nikoho neobvinili. A ja som sa ani nikdy do posilňovne už načierno nevrátil.autor: KalypsoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>