Erotická poviedka

Ja a oni - nie len grupáč

Sedím v aute pred ich domom na druhej strane na okraji chodníka. Ich dom sa nachádza v radovej zástavbe. Celkom pekná štvrť. Novembrový slabý dážď a lampy na ulici robili túto ulicu ešte tichšiu a temnejšiu ako som si predstavovala. Všade je ticho, len dážď. Počúvam dopad dažďových kvapiek na predné sklo môjho auta. Mám stres. Je to prvý krát čo chcem niečo také urobiť vo svojom živote. Bojím sa, veľmi sa bojím ale viem že to chcem. Premýšľam že to zmením že odídem ale túha po niečom novom, niečom fakt úplne novom ma núti vystúpiť z auta a ísť k nim. Je už skoro osem a o ôsmej tu mám byť. Kúpila som aj víno ale neviem či to je vhodné. Je to prvý krát, neviem ani čo doniesť, myslím že víno bude dosť neutrálne a nič neskazí. Zhlboka dýcham a počúvam ticho. Proste to chcem. Vystupujem z auta a kráčam. V ruke držím svoju kabelku a v druhej červené víno. Rolety na oknách sú zatiahnuté . Stále rozmýšľam či neodísť ale tá túha skúsiť niečo nové ma ťahá vpred, do ich domu. Už som tu, zvoním, čakám. Po krátkej chvíľke mi otvorí žena.

Ahoj, volám Ingrid, si tu trochu skôr, to je dobré.

Ahoj, ja som Klára.

Vyzerala fakt príťažlivo, dlhé čierne vlasy, silný červený rúž , čierna obtiahnutá sukňa,červená blúzka cez ktorú jej bolo vidno veľkosť jej pŕs. Už na pohľad vyzerali veľmi príjemne. Dopĺňala to čiernymi lodičkami na vysokom podpätku. Bola fakt pekná a sexy.

A kde je Peter vravím ?

Hneď príde je na poschodí.

Len poď ďalej, nemusíš sa vyzúvať. Poďme si sadnúť do obývačky. Tú krátku chvíľu čo som prechádzala cez ich dom som si všimla že, chodba a kuchyňa vyzerali luxusne a minimalisticky. Majú dobrý vkus. V obývačke bolo ľahké prítmie a vo vzduchu bolo cítiť príjemnú vôňu levanduľa a ešte niečoho ale neviem čoho, určite to išlo z tej sviečky ktorá bola zapálená na poličke nad krbom. V krbe horel silný oheň. Sadla som si na gauč. Ingrid si sadla vedľa mňa.

"Otvorím víno?" spýtala sa.

"Môžeš" vravím.

"Chianti Villa Neri de Toscana, vyzerá byť veľmi dobré".

"Moje obľúbené" vravím.

Ingrid zbehla do kuchyne po vývrtku. Zatiaľ som sedela na gauči u nich doma a bola plná očakávaní, veľmi vzrušená a taktiež sa bála. V hlave som mala veľa otázok. Ako to bude prebiehať? Zvládnem to ? Pôjde mi to dobre? Ani na jednu otázku som nepoznala v tej chvíli odpoveď. Prítmie v obývačke dopĺňal zapálený krb, bolo to dosť vzrušujúce. Na malom sklenenom stole bolo minimalisticky položených pár tanierov s občerstvením: Syr, svetlá bageta, veľké zelené olivy v miske, ako by čakali že prinesiem víno. Dala som si jednu veľkú olivu. Odrazu počujem schody z horného poschodia, niekto ide, určite Peter. Chvíľu ticho, keď som zase počula hlasy.

"Už je tu?"

"Sedí v obývačke"

"Dobre láska, pomôžem ti s vínom?"

"Nie, choď si k nej sadnúť a zoznámiť sa."

V izbe sa zjavil muž. Bol celkom vysoký. Elegantné čierne topánky, čierne ľanové nohavice, sivá elegantná vesta a biela košeľa s vyhrnutými rukávmi. Jeho stavba tela elegantne vypĺňala každý kúsok jeho oblečenia. Toľko šarmu a pôvabu som dlho nevidela.

"Ahoj" vravím.

"Ahoj."

"Ja som Klára."

"Teší ma Klára, ja som Peter."

Ide ku mne.... sadá si.

"Vieš, si veľmi pekná žena a dosť príťažlivá.

"Ty si veľmi šarmantný, vravím".

V tom prišla Ingrid už s otvoreným vínom a pohármi. Kým to všetko zložila na sklenený stôl a ponalievala s Petrom sme na seba len pozerali. Bola som z neho trochu mimo. Keď už bolo víno naliate, Ingrid zdvihla pohár. S Petrom sme to spravili taktiež.

"Na tento večer" povedala Ingrid.

Celý prípitok dopĺňali naše pohľady s Petrom.

V túto chvíľu mi víno chutilo viac než inokedy, hoci som ho už pila viackrát ale teraz bolo silnejšie. Mala som pocit že aj farba vína je červenejšia a plnšia, myslím že od vzrušenia a atmosféry.

Sedím na gauči s ľudmi s ktorými to za chvíľu príde. Všetci traja.

"Vidím že ste si už padli do oka," vraví Ingrid.

Bola som ticho, hanbila som sa niečo povedať.

"Nič sa neboj dráha, vieš že milujem iba teba."

"Veď preto."

"Prečo to vlastne robíte ?" pýtam sa.

Pozreli na seba trochu neisto.

"Ja a Ingrid sa milujeme a všetko ostatné ti povieme neskôr ak súhlasíš."

Dobre ako chceš. Bolo to trochu čudné ale až tak veľmi ma ten dôvod nezaujímal. Nevadí.

"Si krásna, vraví Ingrid".

V tej chvíli si Peter trochu odsadol odo mňa.

Ingrid odložila pohár vína a postavila sa zo sedačky vedľa gauča. Krátkymi krokmi sa blížila ku mne. Neuveriteľne som sledovala každý je pohyb. Jej krivky, jej nohy, všetko ma to strašne bralo.

Sadá si ku mne. Na jednej strane mám Petra jej manžela na druhej strane je ona. Peter sa zatiaľ len prizerá. Prekrížila si nohy, bolo jej vidno čierne samo držiace pančuchy so silnou čipkou na vrchu stehien. Odhrnula mi vlasy z jednej strany krku a začala privoniavať k mojej vôni na celom krku. Vzrušujúce čím ďalej tým viac. Od kľúčnej kosti sa jej jazyk dotýkal mojej pokožky až k ušnému lalôčiku. Keď bola pri uchu, zašepkala. Pozri, ako sa na nás pozerá. Bol nami fascinovaní, len sedel a prizeral sa. Začala mi nežne bozkávať krk a rukou dráždiť prsník. Už mi stoja, stoja mi bradavky. Sú tvrdé. Chcem sa ubrániť ale už začínam jemne vzdychať. Rozopína mi blúzku. Dávam si ju dole. Každý jej dotyk je úžasný. Už mi dáva dole aj podprsenku. Bozkáva mi hrudník, prsia. Jeden prsník bozkáva a druhou rukou mi dráždi druhý. Ruka jej kĺže nižšie, vyhŕňa mi sukňu, tvárou sa vracia hore a jemne mi vrazí jazyk do úst. Chytím ju za hlavu, chcem ju, chcem. Už dávno som vlhká, cíti to. Jej prsty sa cez nohavičky jemne dotkli celej mojej vagíny. S bruškami prstov mi ju hladí, stále len cez nohavičky. Peter sa prizerá. Šepká mi postav sa. Stojím. Vyzlieka mi sukňu. Vyzlieka mi nohavičky a po krátkej chvíľke padajú na zem k mojím nohám. Stojím tam úplne nahá iba čiernych lodičkách.

"Sadni si, vraví."

Sadám si a začínam ju bozkávať. Vyzlieka sa. Blúzku si dala sama dole, s podprsenkou jej pomôžem. Dráždim jej prsia. Vyzlieka si sukňu aj s nohavičkami. Rukou nežne a pomaly smerujem k jej lonu. Cítim že je vlhká.

Hladkám jej ju.

Hladkáme si ich navzájom.

Sedíme tam nahé iba v čiernych lodičkách, bozkávame sa, lepíme sa na seba. Cítim ďalšiu ruku dotýkajúcu sa môjho ramena, hladká ma, cítim bozk na rameno. Otočím hlavu, nestihnem sa ani obzrieť a už ma bozkáva. Rozopínam mu košeľu. Dotýka sa mi pŕs. Ja sa dotýkam jeho. Jemné ochlpenie na hrudi a pevné prsia len zväčšujú moju chuť po ňom, po nás. Ingrid si zosadla z gauča a kľakla si pred nás, rozkročila mi nohy a začali mi bozkávať lýtka, pomaly sa presúvala po stehne, až zastala pri mojej vagíne. Začala mi bozkávať všetko okolo nej. Strašne ma to dráždilo. Cítila som ako každým pohybom jej jazyka sa zvlhčujem viac a viac. Rozkročila mi nohy ešte viac, hneď na to mi celou plochou jazyka po nej prešla. Úžasné. Vyzliekam Petra. Bozkávame sa, dráždi mi prsia. Ingrid mi ju lízala a druhou rukou sa natiahla cez mňa začala rozopínať Petra. Po chvíli sa jazykom presúva k Petrovi. Honí mu ho. Chytila mi ruku a položila mi ju na jeho úd. Chytila mi moju ruku a začali mu ho honiť. Dala si ho do úst. Bozkávam ho, jednou rukou mu ho držím zatiaľ kým mu ho Ingrid fajčí.

Peter si ma chytil a nahodil na seba.

"Chcem ťa vravím, chcem vás obidvoch."

Ingrid mu ho chytila a opatrne zasunula do mňa.

A. ..

A. ..

A. ..

Vzdychám. Začínal opatrne prirážať. Bozkávame sa. Ingrid mu vyzlieka nohavice a topánky. Rukami prešiel po pod moje a chytil ma za ramená. Pri každom nadvihnutí ma pritlačil ramenami dole. Nabíjal si ma na jeho úd. Ingrid mu chytá semenníky a mne líže zadoček. Je to skvelé. Odrazu už mala na prstoch lubrikačný gél a pomaly my prostredník zasúvala do zadku.

"Klára, pusť ma teraz k manželovi" vraví Ingrid.

"Samozrejme."

Sadla si na neho ale on si ju chytil a položil si ju a začal ju jebať. Začala vzdychať.

"Líž ju, Klára" vraví Peter.

Oprela som sa o gauč naklonila sa nad jej hlavu a pozerala do očí. Užívali sme si to obidve, vlastne všetci traja. Bozkávam ju kým ju Peter jebe. Nohami si ho obchytila. Prirážal. Dostala som chuť na jej jazyk. Vyšla som na gauč, nad ňu a priložila jej svoju vagínu rovno na ústa obrátená smerom k Petrovi. Panvou som sa naklonila nad jej vagínu a začala sa bozkávať s Petrom Zatiaľ kým ju jebal, a ona mi ju krásne lízala. Peter ho znej vytiahol a sklonil mi hlavu na jeho penis.

"Saj."

Keď som mu ho zase zasunula do Ingrid, všimla som si že všade poď ňou je jej sekrét.

"Chceš ho do zadočku?" pýta sa Peter.

"Áno chcem."

Zas si sadol a ja som si sadla na neho otočená chrbtom k nemu. Ingrid použila lubrikačný krém. Natrela mu ho ním, takisto aj mne análny otvor. Chytila mu ho a snažila sa mi ho zasunúť do zadočku. Pri tom mi ju lízala aby som zo začiatku necítila necítila bolesť . Už bol tam. Bolo to čudné ale keď začal pomaličky prirážať bolo to veľmi príjemne. Len som bola nad ním a on mi to robil zatiaľ kým mi jeho manželka jazykom dráždila klitoris ktorý už bol tak naplnený krvou že som vedela že to o chvíľu na mňa príde. Dvoma prstami mi prstovala vagínu. Vzdychy od každého z nás. Zas a zas a zas. Lodičky som si vyzula aby som mala nad ním lepšiu stabilitu . Teraz som si ho zasúvala sama do zadku, ako som len chcela.

" Ja už budem, vravím."

Peter vybočil s hlavou vedľa mňa, chytil ma pod krk a začal prirážať to zadku v pravidelných zásunoch. Jeho manželka mi to robila prstami do vagíny a stále lízala klitoris. Obidvaja mi to robili naraz v takých istých intervaloch. Ako keby sa dohodli.

A. ..

A. ..

A. ..

Adrenalín v krvi stúpa už na maximum, cítim ako mi to otupuje všetky zmysli. Zreničky sa mi rozširujú. A je to tu tu. Obidvaja ešte viac zrýchlili smerom do mňa. Cítim ako sa mi teplá krv rozlieva po celom tele. Necítim žiadnu zimu, len teplo, ten úžasný pocit vychádzajúci z môjho lona ktorý ovládol moje telo. Vrtím sa nad ním.

A ..

A ..

A ..vzdych sa vdychom. Krásne. Vydýchavám.

Ingrid vstala a pobozkala ma, podala mi ruku aby som sa zdvihla a išla na bok. Peter sa zdvihol. Posunul sklenený stôl pred gaučom. Videla som na Ingrid že aj ona už je dosť vydráždená a za chvíľu to tiež príde. Predstava ako jej krásny manžel zasúva do zadku inej ženy ju musela poriadne vzrušiť.

Peter si ľahol na koberec na bok. Ja sedím na gauči a vychutnávam pozostatky z toho skvelého orgazmu pri pohľade na ten manželský pár ktorý mi to všetko spôsobil. Klára si ľahla k nemu na zem. Zadok nastrčila k nemu. Zasunul do nej. A prirážal. Zásun za zásunom.

Išla som k nim hoci nič nevraveli a ľahla som si pred Kláru. Chytila ju za ruku a prizerala sa.

Boli na seba nalepení. Nohy mala spolu, vnikal do nej. Chytil ju pod krk, nasmeroval jej hlavu do zadu a začal bozkávať. Prirážal. Držím ju, pevne a silno. Už bude, možno aj on.

Pevne jej držal bok, prirážal, bozkávali sa. Vidím že už sa nevládze bozkávať trochu odtiahla pery aby mohla nahlas vzdychať............. Keď videl jej pohľad zrýchlil a aj jemu sa rozšírili zreničky, začal vzdychať. Vzdychajú naraz. Držím ju stále. Je to tu. Urobil sa do nej.

Kričí, kričia obidvaja. Vyvrcholili súčasne. Vzdychajú. Vzdychajú. V miestnosti počuť len ich vzdychy. Krásne prítmie, kozub ktorý už len tlel a ich vzdychy.

Pomaly ho vytiahol.

Pozeral sa na ňu a vraví, milujem ťa.

"Aj ja ťa milujem" vraví Ingrid.

Vychutnávali. Pozreli sa na mňa. Ingrid sa priblížila a začala ma bozkávať.

"Bolo to krásne, si skvelá, vraví Ingrid."

"Vy ste skvelí."autor: NinaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>