Erotická poviedka

Večer, na ktorý tak skoro nezabudneš

Marko, celkom obyčajný muž, ktorého práca pripomína tak trochu chaos. Celý deň je zavalený prácou a keď príde večer domov, čaká tam na neho jeho obľúbená posteľ a dobrá kniha. Svoj voľný čas trávi väčšinou sám doma alebo s priateľmi vonku. Háčik je však v tom, že Markovi priatelia sú zadaní a on jediný nedokáže do svojho života prijať ženu, ktorá by mu vyhovovala vo všetkých smeroch. Markovým problémom je totiž to, že ma veľmi neslušné chúťky, ktoré väčšina žien nedokáže rešpektovať. Ak sex, tak poriadne tvrdý.

Marko mál rád sexuálne praktiky, ktoré sa ženám v jeho živote nepáčili. Okrem toho, že má rád opakovaný sex, vyžadoval si ho dosť často a dosť intenzívne, čo bolo vo väčšine času aj dôvodom toho, že si nedokázal nájsť priateľku, ktorá jeho túžby bude rešpektovať a predovšetkým mu ich bude plniť.

Ako vyzerá markou ideál krásy? Jednoznačne žena s krivkami, plnými prsiami, štíhlym osím pásom a dlhými hustými vlasmi. Slabosť mal pre ryšavky a výlučne pre tie, ktoré vyzerali mlado a roztomilo.

V jeden piatkový večer sa Marko rozhodol, že si s priateľmi vyrazí na pivo s tým, že netušil , že to bude večer, na ktorý nikdy v živote nezabudne. Bolo 8 hodín večer a keďže bol august, vonku bolo príjemne teplo a preto sa rozhodol, že si dá iba jednoduchú bielu košeľu, biele ľanové nohavice a luxusné mokasíny ktoré za každým pútali pozornosť okoloidúcich.
Marko nepatrí medzi mužov, korí si na svojom vzhľade dajú záležať a preto si dal najlepší parfém, ktorý mal, vlasy si len zostrapatil prstami, decentne si pohladil strnisko, ktoré tak rád nosil a usmial sa so zajačím úmyslom, s ktorou dnes večer skončí v posteli. Zavolal si taxík a pomaly sa pobral do baru, kde ho už čakali priatelia v zjavne veselej nálade.

Bar bol typický kubánsky a všade to rozvoniavalo luxusom, kubánskymi cigaretami a ženami, ktoré sa vybrali zbaliť chlapa, ktorý má plné konto a drahé auto. Aj keď Marko vedel, o čo týmto ženám ide, nikdy nezaháľal ak sa mu niektorá z nich ponúkla s nápadom, že si spolu niekam „odskočia“. Miloval ženy, ktoré majú rady sex a ešte viac miloval tie, ktoré mu ho dokázali dopriať niekoľko krát za sebou.

Asi po štvrtom pive si Marko všimol, že do baru vošla žena, ktorá má veľmi blízko ideálu žien, ktoré sa mu tak páčia. Vo dverách stála vysoká plno štíhla ryšavka s dlhými rovnými vlasmi, zelenými očami a hrozne rajcovnými šatami, ktorých výstrih bol mimoriadne hlboký a bolo očividné, že tento výstrih jej prsiam mimoriadne pristal. Aj keď jej prsia neboli najväčšie, bolo vidieť že sú pevné a prirodzene hebké.

Hneď ako vošla, čašník jej vzal kabát a zaviedol ju k stolu, kde ju čakali ďalšie dve slečny a starší muž, ktorý si ich spoločnosť už zjavne v podguráženom stave užíval. Asi pol hodine si Marko všimol, že ryšavá slečna mieri k záchodom a preto využil príležitosť a vybral sa tým istým smerom. Namiesto toho, aby zamieril k pánsky toaletám, ale zastal pri bare a opýtal si dvojitú vodku s ľadom. Po niekoľkých minútach slečna z toalety vyšla a mierila popri bare, kde sedel Marko k stolu, kde sedela ona. To však nestihla, pretože Marko na ňu naliehavo prehovoril:„ Slečna prepáčte! Nepoznáme sa odniekiaľ? „ Bežná veta, ktorú používa zakaždým, ak chce niekoho zbaliť.

Ryšavka sa na neho usmiala a povedala: „Možno áno, ktovie.“ Nasledovalo pozvanie na pohárik a asi 10 minútový rozhovorom o tom, aká je krásna a podobne. Po chvíli sa ale pri bare objavil muž, ktorý s ryšavou kráskou sedel a začal sa jej sťažovať na to, že by mala byť pri ňom a plniť si povinnosť. Marko zostal v šoku.

V momente keď muž od baru odišiel Ryšavka pristúpila k Markovi a povedala mu, že to čím sa živí, sa mu možno nebude páčiť. Slečna sa volá Sofia a jej prácou je ponúkať sex mužom, ktorí si za to zaplatia. Okrem toho, sa ale živí aj ako luxusná spoločníčka a dnešný večer mal byť zjavne jej ďalšou významnou zákazkou. To čo nasledovalo ďalej , bolo ale veľmi zvláštne.

Marko jej ponúkol mimoriadne veľkú sumu peňazí za to, že s nim strávi aspoň jeden večer. Sofia sa na neho prekvapene pozrela a navrhla mu, či by s ňou nechcel ísť na miesto, kde mu splní všetky jeho tajné priania. Marko neváhal a okamžite zavolal taxík, ktorý ich odviezol ku miestu, ktoré je chlapom známe. Zastavili pred sex privátom, ktorý bol zjavne hlavným pôsobiskom Sofie a miestom, kde sa to všetko odohráva.

Sofia ho zaviedla na prvé poschodie apartmánu do izby, s veľkými drevenými dverami, ktoré vyzerali viac než kráľovsky. To čo nasledovalo neskôr, bolo pre Marka rajom. Izbba do ktorej vošli, bola červená a v strede bola obrovská posteľ so saténovými prikrývkami ktoré boli krvavo červené. Po stenách izby boli sklenené vytrínky, v ktorých boli poukladané bičíky, putá, reťaze, latexové prvky a oblečenie.

Sofia navrhla Markovi, aby sa vyzliekol a urobil si pohodlie, kým sa k nemu vráti. Marko necítil nič iba vzrušenie a plný penis, ktorý mu čoskoro asi vybuchne. Odišla do kúpeľne a po chvíli sa vrátila úplne nahá iba v latexových podväzkoch a vysokých lodičkách. Vlasy mala zopnuté v cope, ktorý jej siahal až k lopatkám a jej prsia boli naolejované a hebké tak, ako aj ostatné časti jej tela. Marko to už nedokázal vydržať a pri pohľade na jej telo a roztomilú tváričku začal masturbovať.

Sofia sa pomaly priblížila k posteli, kde Marko ležal a nohu si vyložila na okraj postele tak, aby mal Marko ešte jasnejší výhľad. Markovi ani vo sne nenapadlo, že elegantne vyzerajúca žena, ktorú v bare uvidel, môže byť tak nadržaná žena s chuťou skúšať nové sexuálne praktiky.

Asi po minútovej masturbácii sa priblížila k jeho penisu a začala sa s ním hrať, najprv len rukou, potom aj jazykom. Asi po 4 minútach orálneho sexu Marko explodoval rovno do jej úst, pričom cítil, ako si ho Sofia s chuťou užíva a celú jeho nádielku si s radosťou vychutnáva, až do posledného sústa.

Po príjemnom orgazme mu ale nebolo dosť a jeho penis si žiadal ešte niečo viac. Sofia podišla k sklenenej vitrínke s bičíkmi a jeden si vzala. Okrem neho si zobrala aj oceľové putá a prefíkane sa na Marka usmiala. Podišla k posteli, pripútala mu putami ruky o posteľ a bičíkom mu vzápätí jemne prechádzala okolo penisu a stehien. Namiesto toho, aby mal obavy, bol ešte viac vzrušený a bolo vidieť, že jeho pýcha opäť narástla.

Sofia si bičíkom prešla pomedzi prsia a vzápätí mu šľahla po stehne. Bolesť tak silná avšak intenzívna prešla jeho telom a pot mu oblial nielen čelo, ale aj krk. Sofia sa následne na kolenách otočila k Markovi zadkom a vysadla si na jeho penis. Vlasy si rozpustila a pomaly začala jazdiť na jeho pýche najprv pomaly a potom rýchlo tak, že jej po chrbte začali stekať kvapky potu až k zadku, na ktorý mal Marko ideálny výhľad.

Marko mal sto chutí sa z pút vyslobodiť chytiť ju za jej dlhé ryšavé vlasy a od zadu do nej prirážať. Sofia sa na ňom vlnila a bolo vidieť, že trochu zrýchlila . Marko pochopil, že sa jej to páči a preto jej navrhol, aby mu uvoľnila ruky.

Hneď, ako mu vyslobodila ruky z pút, chytil ju za pás otočil si ju, vložil do nej penis a začal prirážať. Sofia to už nevydržala a bolo vidieť, že sa zvíja v dlhom a intenzívnom orgazme. Namiesto toho, aby prestal, prirážal ešte viac a okolo ruky si obmotal jej vlasy, ktorými si ju k sebe ťahal stále bližšie. Marko už cítil, že to na neho znovu ide a preto ho vytiahol von a svoje dielo dokončil priamo na jej vystrčený zadok.

Sofia sa Marka spýtala či nechce niečo na pitie. Rozhodli sa, že si dajú víno a len tak si ľahnú na zem a budú oddychovať. Až po dvoch pohároch vína bolo vidieť, že Sofia má chuť pokračovať a Markovi sa to veľmi páčilo. Pomaly sa k nemu priblížila a začala ho hladiť po tvári prstami. Stačil mu jediný jej pohľad a jeho penis bol tvrdý ako drevo. Sofia sa k nemu nahla a pobozkala ho na krk. Asi po minúte intenzívnych bozkov, bol už v nej a užívali si misionársku klasiku.

Po vyše polhodinovom sexe si už obaja užívali ďalšie orgazmy. Sex mali niekoľko krát za sebou, až zaspali od vyčerpania. Skoro ráno , keď sa zobudili nasledovalo vytriezvenie. Marko si tento večer pamätal ešte veľmi dlho a so Sofiou sa po tomto zážitku stretol ešte niekoľko krát. Sex, ktorý mu ponúkla mu v mysli zarezonoval tak, že sa na sex služby obrátil ešte niekoľko krát po tom, čo zažil s ňou. Aj keď si myslel, že po Sofii si len ťažko nájde takúto náruživú slečnu, našiel si ich viac a to aj v priváte, v ktorom zažil sexuálne praktiky práve so Sofiou.


autor: sexka.skAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>