Erotická poviedka

Svokra s výhodami

Skoro všetci muži svoju svokru neznášajú. Ja som mal na tú moju iný názor, dalo by sa povedať, tvrdý. A keď myslím tvrdý, tak naozaj tvrdý. Na začiatku bol tvrdý len môj názor, no po čase som bol "tvrdý" aj ja. Moja manželka mala totižto iba mamu, otec jej umrel pri autonehode keď ju niesol do školy.

S mojou ženou sme sa spoznali na strednej, bola najkrajšia, no mávala depresie, z ktorých som jej pomáhal sa dostať. Potom, keď sme skončili strednú, mali sme asi tak dvadsať a rozmýšlali sme, čo ďalej. Ja som nastúpil do práce a ona taktiež. Zarábali sme celkom slušné peniaze. Prvé dva roky sme viac sexovali ako sa rozprávali. Vlastne sme sa rozprávali počas sexu. Po dvoch rokoch chodenia sme sa teda rozhodli zoznámiť sa s rodičmi toho druhého. Ja som ju zoznámil s našimi a ona ma zoznámila s jej mamou.

Boli sme vtedy na víkend u nej. Rozhodol som sa, že je čas vyletieť z rodičovského hniezda a ísť niekam inam, a moja žena Lívia stále bývala s mamou, u ktorej sme práve boli na návšteve. Takže sme jej pri večeri oznámili, že sa sťahujeme do rodinného domu na druhom konci mesta, kde bolo celkom ticho a mali sme to blízko do práce. Bola nadšená z kroku jej dcéry a veď to poznáte: "Och, konečne si sa osamostatnila, konečne si dospela" a blablabla. Potom moja žena povedala, že ide spať, lebo je unavená. Chvíľu som ostal ešte dole a rozprával sa s jej mamou a mojou svokrou. Volá sa Monika a je to celkom príjemná blondína s kratšími blond vlasami pod líca. Mala síce tesne po 49, no postavu mala perfektnú a vyzerala na tridsať. Po našom rozhovore teda išla spať a ja tiež. Vošla do izby a ja, podgurážený alkoholom, ktorý sme popili pri večeri, som ju prenasledoval. Dom to bol veľky. Čo dom, to bola vila! Monika išla do spálne a ja som ju pozoroval cez kľúčovú dierku.

Stála tam nahá a vyberala zo skryne pyžamo. Kozy mala nádherné štvorky s veľkými bradavkami. Bolo to sexy, a keď som v ten večer mal sex s mojou ženou, tak som myslel na jej sexy mamu. O dva roky, keď sme sedeli na gauči, sa ma Lívia spýtala:
,,Počuj, zlatko. Čo keby sa k nám nasťahovala mama? Dom je veľký, a aspoň jej v tej obrovskej vile nebude smutno."
V mysli mi prebleskol obraz jej nahej mamy a nádej, že ju raz vymrdám ako lev. 
,,Samozrejme, to je dobrý nápad."

A o týžden už mala v našom obrovskom dome kufre. Bol to dom na predmestí, ktoré sa práve stavali, a tak sme na našej ulici boli iba my. Perfektné súkromie, nikto vás pri vášnivom sexe nepočuje. Raz my Lívia oznámila, že odchádza na dva týždne na služobku do Ameriky. Vtedy som si začal všetko plánovať: keď odišla, zašiel som do obchodu kúpiť nejaké drahé víno. Keď som sa vrátil domov, Lívia odišla a Monika ostala sama. Vošla do sprchy, a po chvíli sa ozvalo:
,,Do kelu. Prosím ha, prines mi nejaké prádlo."

S buľou na gatiach som išiel do jej spálne a do šuflíka. Vybral som sieťované čierne tielko, cez ktoré by jej perfektne bolo vidno bradavky a ukázalo by jej prsia. Monika bola v kúpelni nahá a rozhodne sa nehanbila, pustila ma dnu a videl som ju nahú a mokrú. Zišiel som dole, zobral dva poháre od vína a počul, ako si Monika fénuje vlasy. Išiel som teda pre víno do pivnice a keď som sa vrátil do obývačky, dal som to na stôl. Monika si sadla vedľa mňa. Mala na sebe modrý dlhý župan.

,,Pijeme?"
,,Áno. Vyzerá to tak."
,,Povedz, neprekážam ti tu? Viem, že nápad, aby som sa sem nasťahovala, nebol z tvojej hlavy."
,,Ani nie, Lívia to navrhla."
,,Viem, že je za tým niečo viac. Videl si ma nahú v kúpelni, videla som, ako sa ti postavil pod gaťami, potom som si ťa všimla, že nazeráš cez tú kľúčovú dierku, ktorá bola dosť veľkána to, aby som videla tvoje oko a počula, ako sa opieraš o dvere."
,,Je mi to dosť trápne, ale..."
,,Pšt." povedala a dala mi ukazovák na ústa.
,,Viem presne, čo chceš. Chceš ma vymrdať?"
,,Áno." vyletelo zo mňa.
,,Tak poďme na to. Poď bližšie, ukážem ti to sieťované prádlo čo si mi podal."

Dala si dole župan a mne vystrelil tak silno, že skoro gombík na gatiach odstrelil ako zátka zo šampusu. Videl som jej prsia pod trblietavou čiernou sieťovkou. Začal som jej cez sieťku sať z bradaviek. Ona si ju dala tak, aby išla pomedzi prsia a ja som sa im mohol venovať naplno. Keď chcela Monika prebrať velenie, dala mi dole oblečenie a začala ma fajčiť na gauči. Jazykom jazdila po povrchu môjho penisu a neprestávala. Raz si ho strčila celý do hrdla a olízala mi vajcia. Skoro som sa jej urobil do úst, no ona sa zvesila z môjho penisu a vopchala mi jej prsia do úst.

, A desať minút si ho nehoň, aby si dlhšie vydržal a viac vystriekal." povedala nemravne. Ochotne som cucal jej sladlé bradavky a prial som si, aby z nich tieklo mlieko. Keď mi začal klesať, svokra sa dala do polohy na psa a nechala, nech preniknem do jej vagíny. Pomaly som zasunul do jej mokrastej mušličky a začal divoko prirážať.
,,Buď hrubší! Rýchlejšie!" rozkazovala a ja som ju poslúchol.

Vadilo mi, že jej nevidím do tváre, tak som ju surovo na penise otočil aby som ju videl. Sieťovku si už dávala dole. 
,,Tak čo, ty kurvička? Tos a ti páči?"
,,Áno! Mrdaj ma! Mrdaj ma tvrdšie ako tú tvoju manželku!"

Do každého nárazu som dal všetku energiu. Zobral som di jednu jej nohu na rameno a stláčal jej prsník. Potom sa zhupla z penisu a povedala, že jej to môžem zasunúť do análu. Ochotne som jej ho nasucho vrazil do zadku a ona si hladila svoju kundičku. Kričala veľmi nahlas, keďže v susedstve nebol nikto, lebo naša ulica je prázdna. Keď som cítil, že už bude, tak som jej vytiahol penis z riti a na sekundu jej ho tam zasunul, potom vytiahol a takto to išlo dve minúty, až kým šťavami neostriekala moje brucho. Potom sa dala na kolená a začala ma fajčiť. Fajka trvala hodinu, lebo chcela, aby som vystrekol čo najviac.

Pri prestávkach sme sa bozkávali, alebo som sa hral s jej kozami alebo kundičkou. Keď som sa schyľovaľ k výstreku, dal som ju na kolená. Toľko semena som nevidel v žiadnom porne! Bolo všade: na prsiach, na tvári, vo vlasoch. 
,,Ďakujem." povedala a išla sa umyť. Ja som zavolal šéfovi, že si na dva týždne beriem dovolenku. Po dome sme so svokrou chodili nahí zvyšok času čo tam nebola Lívia. V ten večer mi navrhla, aby sme trtkávali vždy, keď tam Lívia nebude. Odvtedy trtkávam nielen ženu, ale aj svokru. Mám tú najsexy svokru na svete.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>