Erotická poviedka

Aqualand M Wellness

Toto je pravdivá poviedka kto nechce nech neverí ale naozaj sa mi to stalo. 

S Dominikou sme sa jedného zimného dňa rozhodli ísť do wellness. Kedže doteraz sme chodili len niekdy do sauny kde nikdy nevyžadovali aby sme mali plavky dole tak sme sa nemilo prekvapili ked sme prišli do aqualandu kde bol wellness a pani pri vstupe nám oznámila že to je striktne bezplavkova zóna. No čo už sme mali robiť ked sme sem išli vyše hodinu. Tak sme sa spýtali či sa tam chodí nahý a ked nám oznámila že dostaneme plachty tak sme sa rozhodli že Ok predsa v plachtách nieje nič vidieť. Boli sme obidvaja dosť hanblivý takže prezliekanie sme spravili v kabínke. Dominika vyšla omotana v plachte ktorú mala nad prsiami upevnenú a ja som mal pasu okolo pása. Takze Dominike nebolo vidieť nič len kúsok nôh a plecia čo som bol spokojný aby na ňu každý starý chlipnik nečumel. Mala krásnu postavičku krasne pevné prsia a nádherný zadoček ktorý sa krasne vrtel pri každom kroku. Začali sme sa prechádzať po wellness zóne a ihneď som zistil že sme asi jedny z mala ktorý sú zahalený úplne celí. Večšinou mal každý len plachtu prehodenú tak aby zákrivala aspom niečo ale niektorým to bolo jedno a nosili plachtu v rukách.

Našli sme saunu ktorá bola párná so soľou lenže na dverách bolo napísane vstup bez plachty. Snažil som sa pozrieť cez dvere ako to tam vyzerá ale nebolo nič vydno tak sme sa rozhodli ze to riskneme a pôjdeme do vnútra s tým že si plachtu zavesime na háčik vedľa dverí a richlo vbehneme dnu. Naštastie v saune nebolo nič vidieť tak sme sa osmelili a saunovali sa po chvíľke už Dominika mala dosť a chcela ísť von postavila sa a povedala po tichu že ma počká vonku ak este chcem chvíľku bit ale nej sa už tsžkl dýcha. Odpovedal som v pohode počkaj ma na tých lehatkach za chvíľku prídem. V saune som sa zakecal chvíľku s jedným chalanom ktorý pracoval v podobnom obore ako ja a tak sme našli spoločnú tému. Po chvíli sa postavil že už pôjde a ja som išiel tiež mal som už dosť. Vyšiel som von zobral plachtu a ihneď omotal pár metrov od nás bola sprcha tak som sa išiel osprchovať naštastie tam nebol nikto okrem nás dvoch a po sprche zamieril ten chalan do ochladzovacieho bazénika. Išiel som tiež lenže problém bol v tom že som nemal plavky a na okolo bolo veľa ľudí a ja som mal blby pocit.

On sa len užgrnul a skočil dovnútra bolo mi blbe tam stať tak som sa prekonal a išiel som aj ja vydržal som tam len chvíľu voda bola ľadová. Zobral som plachtu a isiel ku Dominike tej som povedal že som bol v bazéniku a ona že to nahý a ... Ale dodala že ked pôjdeme do ďalšej sauny tak to chce ist skúsiť aké to je sa tak schladiť a že ked som to vydržal ja tak to dá aj ona bez plaviek. Išli sme do ďalšej sauny pre zmenu do suchej ale tam všetci boli nahý a každý sedel na plachte tak sme to napodobnili a ja som si zastrcil vtáka medzi stehná a ruky dal na rozkrok. Dominika si sadla vedľa mna a nohy tlačila k sebe a jednou rukou sa snažila si zákrit jej krasne prsia. Bola tam v Adamovom ruchu a neviem prečo ale mal som pocit že každý chlap pozerá len na ňu to ma začalo hrozne dráždiť a vzrušovať že moja frajerka je pre každého zaujímavá. Medzi stehnami som pocítil problém ktorý sa začínal zvečšovať tak som sa rýchlo rozhodol že uz mam dosť a idem von Dominika sa pridala richlo sa zabalila a skočili sme do sprchy a potom do bazéniku. Ako sme vyšli všimol som si že jej brutálne od zimy stoja bradavky. Dala si plachtu ale to to vôbec nezakrilo znovu som bol vzrušený. Snažil som sa to udržať pod kontrolou ale nešlo to pretože som si okamžite začal všímať všetky nádherne mladé baby s ceckamy vonku a kolík mi v sekunde stal pripravený na akciu. Richlo som skočil znovu do bazéna nech od zimy klesne to sa ma Dominika špirála že čo blbnem oznámil so jej že mi bolo este moc teplo a že nej ma počká na lehatkach ja pôjdem na wc. Veľmi dobre vedela o čo sa jedna ked som pozrel dole a len sa usmiala. Vyšiel som von a zamieril na wc vliezol som do prvej kabínky ktorú som uvidel a zatvoril. Dal dole plachtu sadol som si na wc a roztiahol poriadne nohy a už som si hnietil vtáka hore a dolu.

Naraz prišiel niekto vedľa tak som spomalil nech to nieje počuť a robil som sa jemne ked som zrazu začul známe zvuky ktoré predtým vydával môj penis s ruka. Mlaskanie pri poriadnej honičke takze som nebol sám kto mal problém. Začal som si ho znovu poriadne honit ked som počul vedľa mna to iste a uz muchybalo len trosku ked sa zrazu z vedľajšej kabínky ozvalo riadne zabručanie a prudké vydychovanie. V tej sekunde sa zo mna vydržalo to iste a striekal som extrémnu dávku von. Vyšiel som von a únik si ruky ihneď vyšiel človek vedľa mna ktorý sa len usmial a umlčal si ruky tiež. Po tom ako som si ho riadne spravil by my už nemal hlúpnuť len tak do pozoru. Našiel som Dominiku ako leží na lehátku a pozoruje svalnáča ktorý spi vedľa s odokritim náradím ktoré bolo ako keby je černoch brutálne veľké. Zašepkal som nej do uška na čo sa pozerá a ona že na nič tak som jej povedal ze viem že mu pozerala na vtáka a ona mi povedala že no dobre ale ked takého ešte nevidela. Aby som odľahčil tému tak som sa jej spýtal ci pojdeme do výryvky a ona že môžeme volako s nás pomalí opadavala hanblivost. Vo výryvke bolo celkom plno tak sme si sadli na jeden kraj lenže sme sa nezmestili tak si sadla na mna čakal som že na nás bude každý zazerať ale ked som si všimol že pomalí polovica ľudí sedí na kolenách pochopil som že je to asi v pohode ked je tu plno. Chvíľku sme sedeli Dominika sa trošku pohla a ja som začal cítiť divný pocit vo vtakovy. Na to žže som sa teraz spravil sa začal znovu stavať. Predsa len sedí na mne moja láska v bazéniku a kundu ma opretú o neho. Tá situácia ma tak vzrušila že som bol v pozore ihneď. Dominika zacítila ako sa jej medzi stehná rije moja klada a pochopila že to bude teraz problém visť von z vírivky. Je ne sa nadvihla a rukou odtlačila môj kolík za jej prdelku aby bol medzi jej chrbtom a mojim bruchom bol to nenápadný manéver ale aspom som nebol opretú o jej kundicku. Po chvíli bublinky prestali a ľudia začali pomalí odchádzať von tak sa uvoľnilo miesto s Dominika si sadla ďalej odomna aby nedráždila.

Po chvíľke mi začal klesať s ja som na ňu žmurkol a išiel som von ona ma nasledovala zamieril som do sauny kde vnútru bol bazén a šiel som rovno doň. Prišla Dominika za mnou posadila sa vedľa mna nikto tam nebol boli sme tam sami dvaja. Otočila sa a prisala sa na moje pery začala ma vášnivo bozkávať ruku posunula na môjho vtáka ktorý konečne nestal a začala mi ho spracovávať odtiahla sa a povedala mi že odkedy videla toho obrovského vtáka je trošku nadrzaná. Ked povedala trošku tak som s usmial ale vedel som že to len trošku nieje a že by najradšej teraz začala prcať. Chcel som jej tu slasť na mojom vtakovy oplatiť tak som jej strčil prst do kundicky myslel som že buďe od chlóru sucha a pôjde tam tažko ale vbehol do nej ako keby tam mala olej. Len vzdychla a ja som stačil dva krát prirazit rukou ked sa otvorili dvere a niekto začal vchádzať. Richlo sme sa odtiahli a robili ako nič ked mi znovu klesol vydal som sa von zo sauny nech si chvíľu oddýchneme na lehatkach. Bolo voľne iba jedno tak sme sa tam naskladali obidvaja ľahla si vedľa mna a nožičku položila cez moju po chvíľke zadriemala. Ked sa prebrala rozhodli sme sa ze skúsime este vonkajší bazén ktorý bol vyhrievaný kedže vonku bolo -5 minimalne a krasne snezilo. V bazene bolo par ludi ktory si vychutnavali teplo vody a chlad vzduchu.

Lahli sme si na lehatka vo vode s ktorých išli bublinky. Bolo to prijemne krásny relax. V ďalšom rohu bazéna boli asi dva pary nalepené na sebe a užívali si romantiku. Zobral som Dominiku za ruku a pritiahol si ju k sebe a zároveň som sa sklzol do hlbšej vody mimo lehatok. Prišla kuknem bližšie a ja som si ju objal a pritiskol k sebe oprela o mna prsia ako bola na mne nalepená a začali sme sa jemne bozkávať bola tma nikto nás nepozoroval. Bola to úžastna chvíľa krasne romantická. Pomalí som sa začal pohybovať ku kraju bazéna a oprel som ju o bazén aby videla výhľad ktorý nám poskytovalo to že wellness bol na druhom podlaží a celí aquapark bol dole a mohli sme sa naňho pozerať ako blikajú vianočné svetla ktoré robili výzdobu. Bola opretá o ruky von z bazéna a prsia mala pritlačené na bazéne ja som bol za ňou a opieral som sa o jej zadoček. Netrvalo dlho a už bol v pozore a začínal sa jej tlačiť medzi dve polovice prdelky a medzi stehná. Bol oprety aj o jej pičku. Mal som pocit ako keby sa začala trošku mrvit a nebol to len pocit ale ona si vychutnávala tu romantiku a pomalí si s mojim vtákom suchala pičku z vonku. Richlo som pozrel na okolie nikto nic neriešil a ani nepozeral divní proste sme stali oprety o kraj bazénu a túlili sa dal som jej pusinku na krk a pokračoval až k ušku. Ani neviem kedy dala jednu ruku do bazéna a začala si ho tlačiť tou rukou viac na kundičku a jemne pohybovala prdelkou ked som zacítil že sa blížim k jej vchodu do kundičky ale nenabodla sa len stále dráždila. Otočila hlavu dala mi veľký bozk povedala že ma hrozne lubi. Ja som jej povedal že ju tiež hrozne ľúbim a že je to tu krasne a romantické len sa usmiala a povedala chcem hneď som sa spýtal čo a na to mi neodpovedala len mi dala pusu s riadne zatlačila rukou a ja som vkĺzol vtákom do jej kundičky asi na štvrť žrde a ona povedala toto. Spýtal som sa jej ci si je istá keď sú tu ľudia a ona len prirazila a ja som bol v nej celí a bol som v siedmom nebi. Bola úžasne vlhká jemne som sa nenapadne začal pohybovať v nej ona vyšpulila prdelku čo najviac to šlo a ja so sa jemne pohyboval. Začínalo to vyzerať moc napadne tak som sa vytiahol a otočil ju ku mne prsiami a začal som ju bozkávať obvinila ruky okolo môjho krku a kundou sa snažila napichnúť naspet na stožiar. Po chvíľke sa jej to podarilo a ja som ju poriadne oprel chrbátom o bazén omotala nohy okolo môjho pása a ja som ju mohol krasne prcať. Nebola to jebačka ako o život ale bolo to extrémne intenzívne nakoľko boli ľudia kúsok od nás.

Bozkával som ju a zároveň stále prcal trvalo to len chvíľku a začala sa jej kunda sťahovať a ja som vedel že už ma dosť a zatiaľ jej stačí. Vytiahol som ho von a ona len pozrela a ty ? Šepol som jej kabínka a ihneď pochopila vyšiel som von bolo mi jedno ze mi stojí richlo som chytil plachtu dal okolo seba a už som letel do kabínky kde vošla aj Dominika v sekunde za mnou a zavreli sme dvere. Sadol som si na kraj lavičky a ona bez váhania hodila plachtu na zem nasadla naňho tovarov ku mne a začala ma krasne šukať. Bolo to úžasne ale už mi moc nechýbalo a po chvíľke som začínal cítiť ako to na mna ide. Najradšej by som jej to pustil dovnútra ale vedel som ze by bol problém preto že nic neberie a vecne súkame s gumou alebo sulož prerušujete. Odtlačil som ju ona pochopila zliezla ja som sa postavil a potichu povedal chyť si kozy a klauni si len sa pousmiala a povedala dnes nie zohla sa a zobrala si ho do úst. Začala ho sať a ja som pár krát prirazil a už som jej to tam striekal moc toho nebolo lebo prvá dávka skončila na wc. Postavila sa a začala sa so mnou bozkávať.

Myslel som že všetko spapala ale ona to držala v puse a pri bozkávaní mi to natlačili všetko do úst. Chutilo to nie zle ale nebolo to ani nic extra proste dalo sa to vydržať všetko som prehltol. Usmiala sa a ja som sa jej spútal prečo nechcela na kozy keď tam to ma rada a oral neznáša. Odpoved prišla okamžite že chcela aby som sa spravil v bazéne ze by sa vytiahla keby cítila že už budem ale ked som isiel do kabínky chcela ma potešiť ale kedže nemá rada semeno a nemala ho kam dať tak to bola jediná možnosť. Pohladkala ma po tvári dala mi este jeden bozk. Zamierili sme do spŕch s potom išli domov. 

Bol to môj prvý a účastný sex v aquaparku. Dúfam ze ich bude viac. Zatiaľ sa nic nestalo este ale ak bude další tak Vám o ňom z radosťou napíšem. autor: LokoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>