Erotická poviedka

Chata plná príbehov - Katka

Volám sa Katka mám 20 rokov som nie som príliš vysoká skorej takej drobnejšej postavy. Proste malé útle dievčatko niekedy mi dokonca niektorý typovali vek len 15 rokov. Zo začiatku mi to prekážalo ale zistila som, že keď sa vhodne oblečiem tak číslo, ktoré uvádzalo vek je úplne zbytočné. Obtiahnuté rifle s vysokým pasom, ktorý formoval môj útli driek a zadoček doplnené krásne obtiahnutým tričkom, ktoré zas formovalo moje na moju postavu dosť veľké ale krásne pevné prsia.  Stačilo sa usmiať a hodiť pohľadom mojich modrých očí na hociktorého chlapca a dosiahla som vždy čo som chcela. Avšak sexy postava prináša aj svoje zápory. Nájsť vhodného partnera je niekedy skoro nemožné. Viem o čom hovorím vystriedala som už zopár partnerov a vždy im išlo len o to jedno...

Teraz to však bolo iné mala som už dlhšiu dobu priateľa Olivera bol veľmi vtipný a strašne sme si rozumeli po všetkých stránkach. Nebol to zrovna model a niektorý tvrdili, že sa ku mne nehodí hlavne chlapi čo ma chceli dostať do postele. No ja som bola nadmieru spokojná.

Okrem toho mal aj sestru Niku, s ktorou som si taktiež veľmi rozumela. Síce som bola jedináčik ale ju som brala ako vlastnú mladšiu sestru. Áno mladšiu a to o dosť mala len čerstvých 13 rokov. No v tomto sme sa dosť odlišovali zatiaľ čo mne hádali ľudia menej jej typovali viac. Postavou aj správaním vyzerala na krásnych 18. Výškovo aj postavou sme sa dosť podobali rovnako obe sme boli ryšavky. Rozumeli sme si natoľko, že sme pred sebou nemali žiadne tajomstvá a to ani v oblastiach sexu. Samozrejme sme nedebatovali o mne a Oliverovi. Raz sa mi priznala, že v 12tich na svoje narodky sa opila a prišla o panictvo s nejakým spolužiakom, že vraj to nebolo nič moc ani jeden z nich totiž poriadne nevedeli čo robia. Každopádne sa veľmi tešila kedy si to zopakuje ale tentokrát chcela aby to bolo dokonalé a preto zo mňa ťahala rôzne informácie. Vždy sme sa pritom aj dosť pobavili a časom som ju vôbec nevnímala ako 13 ročného prcka. Neviem možno to bolo aj tým, že mňa samotnú niekedy považovali za toho prcka.

Každopádne môj Oliver oslavoval 25 rokov a jeho kamoši z výšky mu organizovali narodeninovú chatu u jeho kamaráta. Problém bol v tom, že jeho rodičia boli v tom čase na dovolenke v Taliansku a on sa mal starať o svoju sestru a nakoľko ju nechcel brať na chatu rozhodol sa, že ju na daný víkend nechá u starkých. Strašne ho prosila nech ju vezme zo sebou, že sa nechce v lete nudiť niekde na dedinke, kde skoro nikoho nepozná. Odmietal s tým, že na ňu nehodlá dávať pozor celú chatu. Do toho som zasiahla ja a povedala Nike nech to nechá na mňa. Zobrala som Olivera do izby a prihovorila sa za Niku a sľúbila som, že sa o ňu postarám nech sa deje čo sa deje. Ani nebude vlastne vedieť, že tam je.

Nechcel o tom ani počuť ale, keď som si kľakla vytiahla jeho 20 cm penis a zasunula si ho do úst začal povoľovať. Keď už som si bola istá, že je ako v tranze a užíva si moje pery prestala som fajčiť a len som jeho penis poriadne stisla v ruke a pomaly honila pred svojou tvárou. Potom som zodvihla svoj zrak pozrela sa mojimi modrými očami naňho a spýtala sa.

"Ako sa teda rozhodneš?"

Pozrel na mňa totálne bezmocný a len prikývol. Ja som sa usmiala a povedala.

"Ďakujem, takže môžeme pokračovať."

Usmiala som sa stiahla mu úplne tepláky aj z trenkami a zvalila ho do kresla za ním. Nohy roztiahol pekne doširoka oprel sa a ruky si dal za hlavu. V tej sekunde už som mala opäť tvár nabodnutú na jeho penise. Brala som si ho pekne celý až po koreň no hlavne pri návrate som vždy krásne perami pohladila jeho nabehnutý žaluď. V jednom momente som sa práve na žaludi sa zdržala pár sekúnd a už som cítila ako sa začína pripravovať k výstreku. V Tom momente som sa zas narazila až po koreň a on mi plnú dávku vpálil rovno do krku. Chcela som si ho takto chvíľu podržať nech ma poriadne napumpuje ale bolo toho viac než som čakala a skoro som sa zakuckala. Musela som ho povitiahnuť a tým časť spermatu mi vytiekla po jeho penise z úst. To čo zostalo v ústach som rýchlo prehltla a hneď si ho brala zas do úst. Nič nemalo zostať nazmar a preto som takto ešte chvíľu jazdila po celom penise než som si bola istá, že je pekne všetko vo mne. Posledné poriadne prisatie na hlavičke aby som ho ešte vysala a vypadol zo mňa s poriadným mľasknutím pekne mäkučký, spracovaný.

Postavila som sa usmiala poďakovala za spoluprácu a oznámila, že idem povedať Nike dobrú správu. On si len naťahoval oblečenie a pripomenul kto sa o ňu bude starať. Pošepla som mu, že sa nemusí báť, že sa postarám o oboch. Žmurkla som naňho a so smiechom bežala za Nikou. Bola nadšená a neustále mi ďakovala. Povedala som jej, že je mojou dlžníčkou lebo to nebolo vôbec zadarmo. Na otázku čo to stálo som len kývla plecami a ona sa už radšej viac nepýtala ale posledný krát zopakovala ako si to cení a teší sa keď mi to raz splatí.

Prišiel čas chaty bolo tam okolo 25 príjemných ľudí všetci mali okolo 25 napriek tomu nás mladice privítali ako vrstovníčky. Pár ich nás už poznalo no niektorý vôbec netušili kto sme koľko nám je a podobne. Vedeli len, že patríme k Oliverovi a hneď sa kunám správali milo a pohostinne hlavne čo sa alkoholu týka. Hore na poschodí boli dve izby a v každej jedna manželská posteľ. Obe boli rovnako krásne útulne zariadené. Jednu som dostala ja s mojim oslávencom a druhú Oliver vybavil pre svoju sestru mala tam byť na samotke vraj pre istotu. Nebol z toho nadšený, že hneď vedľa má svoju sestru ale bratská zodpovednosť asi prevážila no od tohto momentu povedal, že už sa viac starať nebude a Nika je už len môj problém. Nike povedal, že má izbu naľavo a naša je napravo. A vraj sa má správať normálne. Ona len prikývla a ja som doňho podryla aby sa viac už nestaral a nechal nás si užiť jeho oslavu.

A veru sme si užili. Alkoholu sme nehovorili nie a dobre sme sa bavili. Oliver na Niku škaredo pozeral, keď videl ako pije ale nakoľko som sa o ňu starala ja a ja som pila dosť ona pila zarovno so mnou. Časom chytil aj Oliver náladičku a už sa o sestru vôbec nestaral proste sa zabával. Hodina pokročila všetci boli viac či menej v náladičke no Nika to asi prepískla a prišlo jej zle. Rozdýchala to ale začala mi zaspávať za stolom. Oliver si to všimol a už chcel podísť bližšie no vyskočila som a vrhla sa mu do náruče. Pošepla som mu aby sa nestrachoval, že Niku vezmem do jej izby a pekne sa o ňu postarám. Uložím ju a uistím sa, že je všetko v poriadku a hneď sa vrátim ku svojmu oslávencovi pretože odo mňa ešte darček nedostal. Šibalsky som sa usmiala a normálne som cítila ako mu narástlo péro do abnormálnych rozmerov. Hryzla som mu do uška a už som Niku brala hore do izbyčky. Nebolo to jednoduché... tiež som mala čoto v sebe no zvládla som to. Nika sa z posledných síl zvalila do postele a rezignovala. Bola úplne mimo a mne nezostalo nič iné len ju pomaly začať vyzliekať. Nenašla som jej pyžamo tak som skočila pre svoju nočnú košeľu.

Bola to taká klasická voľná košeľa z príjemného materiálu, ktorá bola kúsok nad kolená s tenkými ramienkami. Rada som ju nosila na nahé telo keď som išla spať a rovnako som vyzliekla aj Niku najskôr len do spodného prádla. Chvíľku som sa pristihla ako som zrakom spočinula na jej sexy tele no hneď som pokračovala. Dala som jej dole podprsenku a vyskočili na mňa krásne prsíčka veľkosťou trocha menšie ako moje no zato špicatejšie bradavky. Jemne som ich stlačila a boli jemné no poriadne tvrdé. Zrejme bola vzrušená. Nohavičky mala červené ako svoje vlasy no tie som jej nechala a obliekla jej moju košieľku. Uložila som ju šepla jej do uška, že je zas mojou dlžníčkou a dala jej letmý bozk na pery. Ona asi reflexívne môj bozk opätovala a chvíľu sme sa dosť vrúcne bozkávali.

Po pár sekundách som si všimla ako sa jemne vlní. Odtiahla som svoje pery a prešla mnou vlna vzrušenia z toho čo som uvidela. Košieľku mala vyhrnutú až po pupík a jedna ruka bola vkĺznutá v nohavičkách ana niečom tam pracovala. Trvalo to asi len minútku a niekedy som priam videla ako jej prsty pod nohavičkami miznú priamo v jej dierke. Bola zrejme ozaj veľmi vzrušená no ani to nestačilo a alkohol skoro vyhral nad jej telom a ona tvrdo zaspala s rukou na svojej mušličke. Hneď mi preblesklo hlavou, že takto ju predsa nemôžem nechať. Predsa len ju mám na starosti a takto nedokončenú ženu by bol hriech opustiť. Okrem toho ma to hrozne vzrušilo a ona mi bola niečo dlžná. Rozhodla som sa si to vybrať tu a teraz. Všetko čo by mohlo proti tomu protestovať išlo vôkol mňa. Jemne som vytiahla jej ruku a prstíky mala krásne lesklé od svojich štiav. Privoňala som a to bol posledný impulz. Chytila som lem jej nohavičiek a stiahla jej ich preč. Jej 13 ročná buchtička mala na sebe iba pár jemnučkých chĺpkov. A čiarka sa jej leskla od jej vzrušených štiav. Čas bol proti nám a preto som neotáľala. Roztiahla som jej nohy naslinila si prsty a pomaly ich zasunula dnu najskôr jeden a potom dva. Išlo to veľmi ľahko a cítila som príjemné teplo a vôňu jej vzrušenia. Potom som prsty vytiahla a prisala sa na jej mušličku ústami. Jemne som roztiahla jej pysky a jazykom ju olizla od dierky až po klitoris. Takto som to urobila niekoľko krát a potom som sa tvárou pritlačila medzi jej nohy zo snahou vraziť jej jazyk čo najhlbšie do dierky ako keby som ju chcela opichať. Potom som sa presunula hore ku klitorisu a vsala ho perami do svojich úst takto vsatý s podtlakom v mojich ústach som jemnučko začala pohybovať hore a dole hlavou ako by som fajčila penis. Malilinký penis takže moje pohyby museli byť ozaj precízne. Netrvalo dlho a zas som počula jemné vzdychanie čo ma utvrdilo v tom, že to robím dobre, keďže reagovala aj takto spitá osôbka.

Toto krásne divadielko bolo doprevádzané  aj inou hrou, ktorá sa odohrávala o kúsok nižšie. Prstíky, ktoré ešte pred malou chvíľou dráždili dierku mladej Niky už kmitali v mojej dierke. Pekne namazané hravo vnikli pod sukňu do mojich vlastných nohavičiek a tam našli rovnako ak nie viac vlhkú dierku. No tu neboli nežné ba naopak drsne vnikali rýchlo dnu a von a čím viac nežný bol môj jazyk tým drsnejšie som sa prstila ja. Verím, že Nika si to určite aj keď nevedome užívala no ja ešte viac. Celá ta situácia to vzrušenie a tie vône ma vybičovali k ohromnému orgazmu a len s vypätím všetkých síl som sa v kŕči a prstami v dierke snažila toto všetko prežiť v pokiaľ možno najväčšej tichosti. Nechcela som predsa privolať nežiadúcich návštevníkov a už vôbec nie prebudiť moju spiacu obeť.

Stratila som pojem o čase ale celé to nemohlo trvať veľmi dlho orgazmus mi pomalí doznieval no nevídala som ani hlások v miestnosti sa ozývalo len veľmi prudké dýchanie. No napriek mojej snahe sme v miestnosti už dlhšiu dobu neboli samé ako som sa onedlho dozvedela....

Pokračovanie nabudúce....

autor: ZreleDievcaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>