Erotická poviedka

Spolužiačky 2

Minule som opisoval sex s dvomi spolužiačkami, dnes zas opíšem sex s inou spolužiačkou. 


Do školy som prišiel skôr než inokedy a keď som prišiel do triedy bola tam len jedna spolužiačka. Už som s ňou párkrát šukal, je to pekná blondína so sexy zadkom a ceckami. Pozdravili sme sa a ja som si sadol do lavice sám a chcel som zabiť čas hraním hier na mobile. Ona si ale po chvíľke prisadla ku mne a začala sa so mnou rozprávať. Nebola to obyčajná konverzácia, lebo je vždy dosť otvorená a úchylná. 
"Predvčerom som si kúpila asi 25 centimetrové dildo a včera som ho vyskúšala." vraví mi so smiechom. 
Zasmial som sa aj ja a hovorím: "A zmestilo sa ti tam celé?"
"Nie, ale pekne som sa urobila, mala som aj mokrý orgazmus."
Takto sme sa chvíľu bavili, a ona potom vstala a sadla si a mňa. Jej zadok som mal priamo na penise, takže sa mi okamžite zdvihol. Ona ako keby nič ďalej rozprávala. Ja som už ani nedával pozor a nevnímal, čo mi hovorila, lebo som sa sústredil len na jednu vec. Penis som mal už strasne tvrdý a nevydržal som už len sedieť a nič nerobiť. Jednu ruku som jej strčil pod rifle a pod nohavičky. Ona vtedy prestala na chvíľu rozprávať a len sa na mňa usmievala. Začal som jej dráždiť klitoris a na tvári sa jej objavil výraz spokojnosti. 
"Nebojíš sa, že niekto príde?" spýtala sa. 
"Bolo by počuť kroky na chodbe, je to v pohode."
Ďalej som jej to robil a ona začala trochu vzdychať. Cítil som, ako jej zvlhla pička a hneď som mal aj ja mokré prsty. Ona si zrazu moju ruku z nohavíc vybrala a vstala. 
"Čo keby si ma rovno ošukal?" 
"Na to už nie je čas, dorobím ťa už rukou."
"Prosíím." začala prosiť a na tvári mala prosebný výraz. 
"Teraz už..." ani som nedopovedal a ona mi začala rozopínať rifle.
Odhalila mi trenky, v ktorých bolo vidieť môjho postaveného tvrdého vtáka. 
"Dáme si rýchlovku." povedala.
Vtedy sme ale započuli, ako niekto kráča po chodbe. Rýchlo som ju od seba odsunul a zapol si nohavice. 
"Vidíš." povedal som jej. 
"Kriste, som už strašne nadržaná, tým, ako si mi masturboval, si ma úplne rozpálil."
"Ja som nadržaný tiež, ale budeme musieť počkať."
Do triedy prišiel spolužiak. Robili sme sa, ako keby sa nič nestalo. Postupne poprichádzali ostatní a začala sa hodina. 
Nedokázal som ani dávať pozor, lebo som bol veľmi nadržaný. Na druhej hodine som sa vypýtal na WC, že si ho rýchlo vyhoním, lebo nedokážem myslieť na nič iné. Zavrel som sa do kabínky, rozopol nohavice a začal si predstavovať, ako tej spolužiačke stláčam riťku. Lenže sotva som svoj penis chytil do rúk a dvere na kabínke sa otvorili. 
Bola tam tá spolužiačka a hovorí: "Vedela som, čo ideš robiť, tak som šla za sebou."
Zavrela za sebou, chytila mi vtáka a začala mi ho honiť. Hneď si dala aj ruku do nohavíc a začala masturbovať. 
"Nie, toto nie je dosť, chcem ho už v sebe." povedala a začala si dávať dole rifle a nohavičky.
"Rýchlovka? Tak dobre." povedal som ja. 
Rýchlovky moc rád nemám, radšej si sex užívam dlhšie, ale už som bol tak nadržaný, že mi to bolo v tom momente jedno. Ešte som si trochu stiahol nohavice a zadol si na zavretú záchodovú dosku. 
"Tak poď." povedal som a chytil som ju za boky. 
Vsunula si ho do pičky a začala ma šukať. Jej riťka narážala na moje stehná a každý náraz bol počuť. Odrazu som nečakane vstal, stále som ho mal v nej, a začal ju šukať v stoji. Rukami sa oprela o dvete kabínky a ja som ju trtkal ešte viac. 
"Poď, poď..." hovorila potichu. 
Asi po dvadsiatich sekundách vyhŕkla, že sa spravila. Vytiahol som ho a povedal jej, nech ide na kolená. Spravila to a ja som ho trochu pohonil a ostriekal jej tvár. Líca, čelo, pery, bradu, dokonca aj na vlasy niečo dopadlo. 
Chvíľu som nehybne stál a užíval si pocit uspokojenia. Ona si začala utierať tvár toaleťákom a obliekla sa. Tiež som sa obliekol a išli sme sa vrátiť do triedy. 
"Choď prvá, ja prídem po tebe, aby to nebolo podozrivé, že sme sa vrátili naraz."
Vošla do triedy a ja som vošiel asi dvadsať sekúnd po nej. 


Po skončení vyučovania som podišiel k nej a začal sa s ňou rozprávať. Počkal som, až všetci odišli a chytit ju za zadok. Usmiala sa a chytila ma za chrbát. 
"Chcem ťa ošukať znova." povedal som jej. 
Oprela sa o lavicu, vystrčila zadok a vraví: "Najprv ma trochu vyplieskaj."
V tých rifliach jej bolo tú riťku krásne vidieť, bola strašne sexy, nemusela mi to hovoriť dva razy a pustil som sa do toho. 
Capol som ju párkrát a ona povedala: "Silnejšie!"
Zahnal som sa a pleskol som ju tak, že by to počul aj niekto, kto by stál za dverami. 
Plieskal som ju po tej jej riťke a ona zo seba vydávala vzdychy. Začal som jej nohavice rozopínať a dal jej ich dole.
Chvíľu som pozeral na jej riťku v nohavičkách. Dal som si dole nohavice a trenky, ona otočila hlavu a pozerala sa na môjho vtáka. Chvíľu som jej hladkal riťku a nakoniec som jej dal dole aj nohavičky. Čupol som si a začal jej lízať pičku. 
"Och! To je strašne dobrý pocit!" povedala. 
Vtedy mi napadlo, že môžme dnes skúsiť niečo iné. Ako som sa pozeral na jej riťku a anál, dostal som chuť jej ho strčiť tam. Nepovedal som jej o tom hneď a miesto pičky som jej začal lízať anál. Ona zavzdychala od prekvapenia, ale nijak neprotestovala. Lízal som jej ho a potom som vstal. Chytil som ju za zadok a stláčal jej ho. 
"Tak toto som nečakala, ale páčilo sa mi to." povedala a pozrela sa na mňa. 
"Dúfam, že sa ti aj bude páčiť, keď ti ho tam strčím."
"Počkať, to mi ho chceš strciť do riti?"
"Presne tak."
"Čože?" udivene sa na mňa pozrela. 
"Počula si. Chcem ťa šukať do riťky, máš ju sexy."
"No... No dobre, skúsime to, anál som ale ešte nemala."
Začal som jej prstami prechádzať po anále a strčil jej tam dva. Ona vykríkla a ja som jej ho pomaly prstoval. Potom som ich vytiahol a išiel som jej tam strčiť môjho vtáka. Pomaly som jej ho tam začal vopchávať a počul som jej hlasné vzdychy.  Nakoniec som jej tam vopchal celých 18 centimetrov. Začal som ju pomaly šukať a ona stále nahlas vzdychala. V jej riťke som sa citil ako v siedmom nebi. Trochu som pridal na rýchlosti a ona začala byť ešte hlučnejšia. 
"No tak. Utíš sa trochu, ešte sem niekto príde."
"Je to taký nový pocit, anál som si prstovala len dvakrát a prsty sú predsa niečo iné ako penis. Ale je to strašne dobrý pocit! Máš pravdu, nemôžem byť taká hlučná, ale neviem to ovládať... V taške mám vlastne lepiacu pásku, zalep mi ústa, ak chceš."
Neváhal som, ak bude kričať ešte viac, mohol by sem skutočne niekto prísť. V jej taške som pohľadal pásku a zalepil jej ústa. Znova som jej ho strčil do riťky, tentokrát rýchlejšie. Začal som ju šukať pomaly, ale po chvíľke som zrýchlil. Pleskol som ju po riti a užíval si trtkanie. Bolo počuť tlmené výkriky. Držal som ju za boky a mrdal ju stále rýchlejšie a rýchlejšie. V jej anále bolo veľmi úzko, čo ma vzrušovalo. 
"Toto je ono." povedal som a capol ju. 
Keď som pridal ešte viac, pevne sa chytila rukami bokov lavice. 
"Páči sa ti to, čo?" spýtal som sa jej, aj keď som vedel, že mi nemôže odpovedať.
Trtkal som ju hrubo a rýchlo, niekedy som ju pleskol. Anál som mal naposledy pred rokom, s i nou spolužiačkou, ale nezabudol som, aké skvelé to je. Chystal som sa ju už napustiť, lebo som cítil, že sa už idem urobiť. 
" Vystriekam sa ti do riťky." povedal som jej. 
Trtkal som ešte silnejšie a nakoniec som sa urobil. Cítil som, že toho vyšlo veľa, takže som jej tú riťku pekne napustil. Potom som ho vytiahol, odlepil lepiacu pásku z jej úst a obliekol sa. 
"Ty kokso, tak toto bola paráda!" zvolala a začala sa tiež obliekať. 
autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>